Aktuální informace ze Silvy

17.6.2012

Letošní posádky na SILVĚ a VJEKU***Co dělá Daniela***Co jsme pro Vás na SILVU přivezli***

V sobotu vyplula historická jachta Silva na svoji první letošní plavbu pod hlavičkou naší CK a tak jak ideální čas Vás seznámit s letošní posádkou a podat další informace o letošních plavbách.

Posádka SILVY

Silvě vládne samozřejmě kapitán Ivan a kuchyni pak stejně jako v minulém roce kuchař Goran, nově je doplňují steward Davor a plavčík Alan. Opět se tak můžete těšit na perfektní ovládaní lodi kapitánem, zdatné a přátelské plavčiky, a chutné Goranovy pokrmy včetně tolik oblíbených moučníků.

kapitn_ivan_320kucha_goran_320steward_davor_320plavk_alan_320

Ivan Goran Davor Alan

 

Přes zimu kapitán opět SILVU o maličko vylepšil pro Vaše pohodlí, v kajutách naleznete přidané poličky a háčky, v jídelně pak nové polstrování a záclonky. 
SILVA a její posádka jsou tedy plně připraveni a těší se na Vás.

Co Vám bude k dispozici

Stejně jako v minulých letech jsme na Silvu přivezli řadu předmětů, které můžete během plavby použít pro Vaše rozptýlení a nemuste si je individuálně přivézt :

2 kajaky sit-on-top

oblíbené "žížaly" jako pomůcku pro plavání

několik míčků

basketbalový koš

2 sady pro šnorchlování - NOVINKA

( ploutve těchto sad jsou s nastavitelnou velikostí, pokud však jsou šnorchlovacími "fanatiky" přivezte si prosím vybavení vlastní )

kytara

sada stolních her

tištěného průvodce po Chorvatsku

malý kompresor na nafukování Vašich matraček

 

Daniela

Po cestě jsme dřívější kuchařku Danielu u ní doma v Zadaru. Daniela  vede "dům s pečovatelskou službou" (kuchyni se v žádném případě nevyhýbá). Všechny své známé moc pozdravuje.

 

Posádka VJEKA

Na Vjeku pak pod kapitánem Dinem vládne kuchyni "loňský" kuchař Zdravko, za barem a v jídelně mu stejně jako loni sekunduje steward Ljubo a nově je doplňuje plavčík Mate.