Ceník nejžádanejších pobytů 2017

21.11.2016

* Tištěný Ceník 2017 * Plavby po Jadranu * Naturistické pobyty zima/jaro *

 

Naturistické dovolené v roce 2017

Dokončili jsme přípravu Ceníku naturistických pobytů pro rok 2017 a v pondělí 28.11.2016 bude rozeslán na adresy našich odběratelů. Do svých schránek byste jej tedy měli obdržet do konce příštího týdne. Již nyní si jej můžete stáhnout zde. V Ceníku 2017 naleznete ceny nejžádanějších naturistických resortů a plaveb, kompletní nabídku naturistických dovolených pak naleznete na našem webu.
Pro rok 2017 jsme pro Vás spolu s partnery připravili opět širokou nabídku naturistických dovolených v Evropě i mimo ni.
Naše nabídka zahrnuje pobyty v naturistických resortech, hotelech, ale i kempech s vlastním stanem. Stále populárnějšími se pak stávají naturistické plavby v Evropě i mimo ni. 
U mnoha pobytů můžete čerpat slevy za včasné objednání, naopak LastMinute u naturistických dovolených prakticky neexistuje. Mějte na paměti, že nejoblíbenější místa a termíny jsou velmi brzy vyprodané. 
Prodej byl již zahájen, pro objednávky uskutečněné do 31.12.2016 u pobytových akcí 1.záloha jen 20% (snížená záloha neplatí pro dopravní ceniny).
Pokud náš tištěný ceník nedostáváte, můžete si o něj požádat na našem e-mailu.

PLAVBY NA JACHTĚ SILVA A VJEKO V ROCE 2017

Program plaveb na tradiční jachtě SILVA a moderní jachtě VJEKO pro rok 2017 je již hotov a podrobné informace naleznete na našich www stránkách.
Nabídkový katalog plaveb po Jadranu pro rok 2017 je ke stažení zde.
Stejně jako v minulých letech můžete využít výrazných slev, za včasnou rezervaci, pro skupinky již od 4 osob,  3. osobu v kajutě, při objednávce plavby na 2 týdny.
Prodej je zahájen a 1.záloha je do konce tohoto roku opět jen 10%.

Pro rok 2017 jsme připravili 4 zajímavé trasy, které nabízejí to nejzajímavější z Chorvatska v oblasti mezi Zadarem a Dubrovníkem. Při plánování programu jsme vzali v potaz v maximální možné míře i vaše požadavky a preference.
Můžete se tak těšit na na historická centra Zadaru, Šibeniku či Splitu, samozřejmě nechybí oblíbené cíle jako Dubrovník, Trogir, Hvar, Korčula. Navštívíme také řadu národních parků, jako jsou NP Krka, NP Kornati, NP Mljet.

Naturistická rekreace v období zima/jaro 2016/2017

Na našem webu naleznete nabídky naturistické rekreace na období listopad 2016 – duben 2017, vše s možností letecké dopravy z Prahy nebo letišť v Německu a Rakousku:
- Kanárské ostrovy – Lanzarote (Castillo de Papagayo), Fuerteventura (Gran Hotel Natura, Monte Marina), Gran Canaria (Magnolias Natura)
- Karibik – Saint Martin (Club Orient) - pro členy INF zde platí sleva 10%
- USA – Florida - vnitrozemí (Cypress Cove)
- Mexiko – Yucatan (Hidden Beach)

LifeStyle dovolená

Cílem těchto resortů je páry co nejvíce hýčkat a vytvářet jim podmínky pro jejich jedinečné  prožitky. V žádném jiném resortu neuvidíte a hlavně sami nezažijete na vlastní kůži tak intenzivní vztah dvou lidí, tak romantickou dovolenou. Nabídku naleznete zde.