DŮLEŽITÉ - Náš nový bankovní účet na Slovensku

25.11.2010

Pro naše slovenské přátele a klienty jsme zřídili bankovní EUR-účet u slovenské pobočky Fio-banky (expozitury - Bratislava, Žilina, Košice) = již žádné bankovní poplatky za převod Vašich plateb na účty v České republice. Naše konto: 2900094267/8330

VÝZVA „ŠTAMGASTŮM“ A JIŽ ROZHODNUTÝM KLIENTŮM

Náš katalog (a věříme, že i nový web) FKK 2011 bude k dispozici ve druhé polovině prosince t.r. Ale potřebná data a informace budeme mít v naší kanceláři samozřejmě dříve, předpokládáme, že kompletně nejpozději koncem listopadu, některé již máme k dispozici nyní. Řada z vás již má „svůj“ resort, kam pravidelně každoročně vyjíždí, má představu o termínu a místě své dovolené v roce 2011. Na druhé straně – v některých destinacích a termínech převyšuje poptávka nabídku (např. Solaris, Valalta, Corsica Natura, ...). Doporučujeme proto kontaktovat naši CK co nejdříve, my si vše zaznamenáme a jakmile bude možno rekreaci zaknihovat, podnikneme příslušné kroky u našich partnerů Připomínáme, že stále platí možnost hradit dovolenou i v EUR, v cenách dle katalogů našich německých partnerů a že v řadě lokalit budou opět vypsány časové slevy za brzké knihování dovolené, obvykle nejvíce jich bývá do poloviny a do konce měsíce ledna..

Podle posledních informací bude v sezóně 2011 pravděpodobně mimo provoz, resp. nebude v prodeji areál Kažela v Medulinu (Istrie).

K dnešnímu dni máme k dispozici potřebné údaje a zahajujeme tudíž prodej pobytů v následujících FKK-resortech: SOLARIS, VALALTA, KOVERSADA, ULIKA, LA JENNY, CLUB OASIS, APHRODITE, CAP D´AGDE, CAMP CLASSE u Ravenny, CORSICA NATURA, CLUB CORSICANA, Hotel LŮHRMANN – zima i léto, EL TEMPLO DEL SOL.

PLAVBY JACHTAMI SILVA A VJEKO 2011

V rubrice Jachty .... naleznete již definitivní nabídku našich plaveb jachtou Silva a Vjeko po Jadranu v červnu a červenci roku 2011 – pět turnusů na Silvě je vedeno jako naturistické, dva turnusy jsou určeny pro naše přátele v plavkách a jeden naturistický turnus je připraven ještě na luxusní jachtě Vjeko. Pokud znáte ve svém okolí někoho, kdo měl někdy o naše plavby zájem, ale nahota mu/jí činila problémy, pak uvítáme, když je s touto naší novinkou, tj. plavbami s plavkami seznámíte (turnusy Silva 101 a 106). A samozřejmě rádi přivítáme i Vás a Vaše naturistické přátele na našich naturistických turnusech – doporučujeme zaměřit se zejména na turnusy Silva 105 a 107, resp. Vjeko 108, turnus 102 je již zcela vyprodán, v turnusech 103 a 104 je již volná vždy jen jedna kajuta.

A „poslední výzva“– při zaknihování dovolené do 30.11. platí nejvyšší slevy, pro přiznání slevy postačí platba 20% zálohy do konce listopadu a doplatek zálohy do výše min. 50% ceny zájezdu do 15.1.2011.

AUTOBUSOVÝ ZÁJEZD NA OSTROV ZAKYNTHOS

Po velmi dobrých zkušenostech s pobytem na řeckém ostrově Zakynthos jsme připravili do této lokality na září 2011 autobusový zájezd, s trajektem Benátky-Patras na Peloponnesu-Zakynthos, 8-mi denním pobytem v FKK-hotelu Panorama, min. třemi výlety po ostrově a krátkodobým pobytem v Benátkách, starořecké Olympii a Delfách po cestě tam nebo zpět. Podrobné informace jsou již v definitivním znění v Aktualitách – prodej je zahájen.