Natur Travel - news 13.11. 2012

13.11.2012

*** Zahájení prodeje pobytů-léto 2013 *** Plavby SILVA a VJEKO *** Nové katalogy CK NATUR TRAVEL *** Speciality roku 2013 *** Noc naturistů v Čestlicích ***

andalusie_610cro1-komia_24_400seskok_800korula_hradby_40010cro1-komia_31_400

Prodej plaveb na jachtách SILVA a VJEKO po Jadranu v roce 2013 již probíhá

Připomínáme, že v polovině října byl zahájen prodej plaveb na jachtách SILVA a VJEKO po Jadranu v letní sezóně 2013 – podrobné informace na našich webech.

A především - pro rezervace realizované do 30.11.2012 platí sleva ExtraFirstMoment (Silva = 10%, Vjeko = 5%) , 1.záloha činí pouhých 10% ceny zájezdu, 2.záloha ve výši 40% ceny je splatná do konce ledna 2013. Možno kombinovat s dalšími slevami (skupina, 14=13).

POZOR – u termínu 15.6.-22.6.2013 - Silva 001 (pro přátele s plavkami) došlo ke změně trasy.
Nová trasa : Omiš-Milna-Zlatni rat-Jelsa-Korčula-Šipanska Luka-Dubrovník-na kotvě u Lovište-Pučišča-Omiš.

Pro všechny plavby platí  velmi výhodné termínové, skupinové a další vypsané slevy.

Prodej pobytů v FKK-resortech na léto 2013 již zahájen

I když katalogy naturistických pobytů pro rok 2013 jsou ještě v počítačích grafiků, jak našich tak i německých, naši němečtí kolegové již pomalu zahájili prodej dovolených v roce 2013, takže i naše CK má již svoji “první vlaštovku”.  V tuto chvíli již na našich internetových stránkách naleznete kompletně zpracovanou nabídku středisek: Valalta, Aphrodite, Club Oasis, Cap d´Agde a Corsica Natura. Další střediska budou postupně přibývat, sledujte naši internetovou prezentaci.

POZOR - změna prezentace cen – v příštím roce budeme ceny pobytů v FKK-resortech z nabídky našich německých partnerů uvádět v EUR, vždy ve stejné výši jako u těchto našich německých partnerů. Vy sami si zvolíte, zda si přejete  rekreaci platit buď v EUR nebo v Kč.  (Pro přepočet ceny na Kč se použije  kurz EUR/CZK zveřejněný na našich internetových stránkách a platný v den vystavení Cestovní smlouvy/Objednávky služeb. Tento stanovený kurz bude flexibilně reagovat na aktuální směnné kurzy a umožní nám nabízet nižší ceny než v letech minulých, kdy bylo třeba stanovit jeden kurz pro celou sezonu. Případné navazující služby, především doprava a cestovní pojištění, budou účtovány v měně stanovené dodavatelem dané služby.  Cenová nabídka naší CK pro každou individuální objednávku bude kalkulována individuálně, dle jednotlivých požadovaných služeb a tato kalkulace,  včetně celkové ceny bude uvedena v Cestovní smlouvě/Objednávce služeb zaslané objednavateli na základě jeho požadavků.)
Shrnutí : pro každý poptávaný pobyt v FKK-resortech obdrží zákazník individuální cenovou nabídku vypočtenou dle výše uvedené metodiky.

“Speciality” připravované pro rok 2013

  • Autobusový zájezd na ostrov Korsika, předpokládaný termín 7.9.-23.9.2013, dvoutýdenní pobyt v FKK-resortu se 4 celodenními výlety po ostrově zahrnutými v ceně.  ( tento zájezd nahrazuje na základě Vašich přání dříve plánovaný zájezd na Zakynthos)
  • Autobusový nostalgický zájezd “Po stopách FKK v DDR”, v termínu 23.5.-26.5.2013 (prodloužený víkend), po trase Sassnitz, Binz, Stralsund, Rostock, Warnemünde, s návštěvou dalších známých letovisek na Baltu, 2 noclehy v hotelu a při cestě domů s 5ti-hodinovou zastávkou v FKK-aquaparku v Ludwigsfelde nedaleko Berlína.


Katalog CK NATUR  TRAVEL

Stejně jako v minulých letech bude naše CK rozesílat v polovině prosince katalogy s nabídkou především naturistických pobytů a plaveb. Tentokrát jsme pro Vás připravili celobarevný katalog s nabídkou zahrnující všechny FKK-resorty z nabídky našich německých partnerských CK, doplněnou o naše plavby a "speciality". Vzhledem ke stálosti naturistické nabídky bude mít tento katalog platnost nejméně 3 roky, během kterých Vám bude zaslán jen 1x. Pro každý rok bude doplněnen aktuálním ceníkem, který Vám bude tradičně zasílán rovněž v prosinci a mimo cen bude obsahovat i novinky a změny v nabídce.
Katalogy budeme, stejně jako v minulých letech, rozesílat těm z Vás, kteří svoji dovolenou měli zajištěnou prostřednictvím naší CK v minulosti  či si o zaslání katalogu požádali v uplynulých 2 letech. Pokud se domnívate, že nejste mezi adresáty našeho katalogu a máte o jeho zaslání zájem, objednejte si jeho zaslání zde

“NOC NATURISTŮ” v Aquapalace Praha"

Listopadová Noc naturistů v Čestlicích se koná 17.11.2012.  Vstupné na Noc naturistů, která se koná v době 20:00-23:30 hod. (Vodní i Saunový svět) činí 250 Kč pro dospělou osobu a 120 Kč za dítě. Můžete si samozřejmě i mírně připlatit a přijít dříve, v době 18:00-20:00 hod. lze naturisticky využívat celý Saunový svět, včetně menšího bazénu v části “Ŕímské lázně”.

Budeme-li zdrávi, pak tam budeme (zejména v klidném prostředí saun) a můžete nás tedy kontaktovat se svými otázkami, příp. i objednávkami ohledně naturistické dovolené, plaveb na jachtách po Jadranu a autobusových zájezdů do Německa (“DDR”) a na Korsiku.

Den saunování - rekord byl pokořen

Součástí již třetího ročníku svátku saunování pod názvem „DEN SAUNOVÁNÍ“ bylo i zážitkové noční saunování „SAUNOVÁ NOC“ s pokusem o překonání rekordu nejvíce saunujících se lidí na jednom místě. Akce měla za cíl podpořit zdravý životní styl a správné, pravidelné saunování. Den saunování se uskutečnil na řadě míst v celé ČR, dokonce i ve Slovinsku.

V Aquapalace Praha proběhl zdařilý pokus  o rekord v počtu najednou se saunujících lidí  – ve 14 saunách a prohřívárnách Aquaparku Čestlice bylo dne 3.11.2012 ve 22:00 hod. celkem 231 osob. Podrobnosti na www.wellnessnoviny.cz

22-3-zan-vin_8_400b_41_400dom_repdsc_0130_2_4009-mostar_stari_most_01