Natur Travel - news 2.10. 2013

2.10.2013

*** Plavby VJEKO 2014 *** Předrezervace pobytů 2014 *** Pobyty na zimní období ***

vjeko_levobok_900vjeko_lehtka_2_400vjeko_obd_400dubrovnik_2_2352

Plavby VJEKO 2014 - prodej zahájen

Pro příští sezonu jsme pro Vás opět připravili plavby na elegantní a komfortní jachtě VJEKO. Tentokrát jsou plavby směřovány na jih, do Dubrovníku. Dále během plaveb navštívíme neméně zajímavá místa, jako jsou Korčula, Hvar či národní park Mljet. Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na výborné jídlo, maximální pohodlí a ochotnou posádku. Během dne pak bude dostatek času na koupání v zátokách s průzračnou vodou, většinou pak stranou hluku a shonu panujícímu na pobřeží.

Naši nabídku naleznete  zde
Stejně jako v minulých letech jsou vyhlášeny slevy za včasnou rezervaci, slevy pro skupiny či slevy pro 3. osobu v kajutě. Při rezervaci se skládá 1. záloha jen 10%.

"Předrezervace" naturistických pobytů na léto 2014

Jak bohužel mnozí z Vás měli příležitost poznat, v řadě naturistických resortů ( především Valalta, Corsica Natura) poptávka vysoce převyšuje nabídku a ubytovací kapacity jsou tak velmi rychle vyprodány. Z tohoto důvodu naši partneři, a tedy i my umožňujeme tzv. předrezervace pobytů.
Jak to v praxi funguje: Učiníte si předrezervaci konkrétního termínu a typu ubytování bez znalosti ceny, po zahájení prodeje od nás obdržíte smlouvu s kalkulaci ceny pro sezonu 2014 a ve stanovené lhůtě (zpravidla 7 dnů) svoji předrezervaci buď potvrdíte nebo bez jakýchkoliv sankcí zrušíte. Prosíme však, aby této možnosti předrezervací využívali jen opravdu vážení zájemci o pobyt. Na základě předchozích zkušeností lze předpokládat nárůst cen pobytů v rozmezí 0-3% oproti roku letošnímu.

Pobyty pro období zima 2013/14

Naši nabídku pobytů pro období podzim/zima/jaro naleznete na www.naturtravel.cz
Vybírat si můžete především z naturistických pobytů na Kanárských ostrovech či Karibiku, ale naleznete zde i poznávací cesty či pobytové zájezdy v destinacích, které naturismu zrovna nepřejí.
Stále platí speciální nabídka, kdy za objednávku rekreace zimní získáváte slevu na rekreaci letní.
Více informací zde

blanca_2_192_01dscf0031_400gesamtsicht_vom_strand_400