Natur Travel - news 3.3. 2014

3.3.2014

***FirstMoment v březnu***Plavba s kondičním cvičením***Místa pro jednotlivce na SILVĚ***Noc naturistů v Aqupalace Praha***Elektrokola KTM***

10zante-panorama_hotel_25_400ada_3_400plavba_700

Slevy FirstMoment končící v měsíci březnu

do 15.3.:
Kažela "textil"
- Istrie - 15%
do 31.3.

Vera Playa - Španělsko - 10%

hotel Panorama - Zakynthos - 10%
Pizzo Greco - Itálie - 21=13
(jen některé termíny a typy)

Jachta SILVA - “dámská jízda” za krásou a kondicí

Pro rok 2014 jsme připravili i speciální „dámskou jízdu“- plavbu s plavkami  „za kondicí a krásou“, která je určena pro ženy a dívky. Je zaměřena nejen na poznávání krás Jadranu, ale i na kondiční cvičení v přístavech i na palubě. Tato plavba je realizována  pro zájemkyně o cvičení, budou přítomny cvičitelky jógy, strečinku, jazzgymnastiky. Cvičit se bude ráno a večer na vhodných místech v přístavech a přes den pak „klidnější“ varianty i na horní palubě. Náš partner, tuto skupinovou akci zajišťující, nabídl do volného prodeje několik posledních míst – určeno pouze pro ženy, mužské pokolení zastupuje v tomto týdnu výhradně posádka.
Plavba = SILVA 002

termín = 21.6.-28.6.2014
trasa = Omiš-Milna-Jelsa-Vis-Vela Luka-Korčula-Sučuraj-Pučišča-Omiš
služby a doprava, … jako u všech ostatních termínů
konečná cena  = 13.690 Kč/os.
(vč. poplatků za cvičitelky, bez dopravy a cest. pojištění)

Doprodej míst pro jednotlivce na jachtě SILVA

Na jachtě Silva zahajujeme doprodeje volných míst pro jednotlivce:
Plavba = SILVA 003

termín = 28.6.-5.7.2014
trasa na Vis, Hvar a Brač
doplnění “dámské” kajuty 1 ženou a “pánské” kajuty 1 mužem (příp. párem, ochotným “bydlet” odděleně ve dvou sousedních kajutách)
cena plavby = 11.499 Kč/os. (nelze kombinovat s vypsanými slevami, cena bez dopravy a příp. cestovního pojištění).

Noc naturistů v Aquapalace Praha  – 15.3.2014

V sobotu 15.3.2014 se v Aquapalace Praha v Čestlicích u Prahy koná tradiční Noc naturistů. V době 18:00-20:00 hod. je k dispozici v “naturistickém” Saunový svět, v době 20:00-23:30 hod. pak celý aquapark.
Pozor změna vstupného: od 18:00 = 390 Kč/os., od 20:00 = 290 Kč/dosp.os. a 150 Kč/dítě – to vše ale pouze do Vodního světa, vstupné i do Saunového světa pak za příplatek 100 Kč/os. (takže např. kompletní vstupné do obou Světů od 18 hod. činí 490 Kč/os.).
Po celou dobu konání akce budeme přítomni (zejména v Saunovém světě) a připraveni vám zodpovědět vaše dotazy, týkající se naturistické dovolené a plaveb po Jadranu.

Elektrokola KTM - zábavně a přitom ekologicky

Blíží se léto, prázdniny, čas dovolených, a my pro vás máme tip na zajímavé zpestření volného času. Ať už se rozhodnete prožít vaši dovolenou u moře, toulat se po krajině nebo třeba jenom relaxovat na chatě, všude tam můžete využít elektrokolo. Svezení na tomto moderním a zároveň ekologickém dopravním prostředku je velkou zábavou a užijí si jej jak sportovně založení jedinci, tak i ti z vás, kteří mají zdravotní problém, hůř se pohybují nebo si pouze nejsou jisti svojí kondicí. Vybírat můžete mezi klasickými horskými koly, trekkingovými, praktickými městskými koly s nízkým nástupem nebo třeba skládačkami, které díky jejich nenáročnosti na prostor odvezete v karavanu i na vaši dovolenou, vždy vybavené elektromotorem.

Značka KTM jasně dokazuje, že elektrokolo není jenom pro ty, kteří se potýkají s úbytkem sil nebo mají zdravotní hendikep. Elektrokola KTM jsou určena pro všechny milovníky jízdy na kole. Ať už se rozhodnete elektrokolo využívat na cesty do zaměstnání, za nákupy nebo čistě pro zábavu, jde především o to, abyste si vaši jízdu vždy užili. Je na každém, jaký stupeň asistence si pro svoji jízdu zvolí. Díky podpoře elektromotoru mohou být vaše výlety mnohem delší, než jste byli zvyklí, a můžete se vydat do výšin, kam byste se na klasickém kole nikdy nepustili. Ne každý je zdatný sportovec a právě elektrokolo umožňuje srovnat výkonnost jednotlivých členů vašich výprav. Pro řadu starších lidí představuje elektrokolo návrat k cyklistice a přináší jim možnost zůstat déle mobilními.

beze_jmna_864