Natur Travel - news 7.8. 2014

7.8.2014

***Kam v 2. polovině léta***Plavby na jachtách pro skupiny***Naturistické pobyty na zimu 14/15***

chorvatsko_1francie_1korula2

Letní sezóna 2014 vstoupila do své 2. poloviny

“Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." – tato známá glosa z filmu Rozmarné léto vystihuje letošní počasí u moří, rybníků, písáků. Nestabilní průběh léta, časté bouřky, deště, vítr – to vše nás dosud provázelo nejen doma v České republice, ale i v téměř celé Evropě

Ale určitě bude lépe a konec léta vynahradí povětrnostní problémy z jeho začátku, a tak máte stále ještě možnost prožít svoji naturistickou dovolenou v některém z FKK-resortů:

* v Chorvatsku na Istrii - zejména v Koversadě, Solarisu, Kažele či Ulice ( Valalta je plně obsazena do 6.9.)

* v Černé Hoře, v resortu Ada Bojana (od 4.9. výrazné slevy typu 7=5, slevy pro děti, …)

* ve Francii, jak na Korsice (především v Club Corsicana), tak ve Lví zátoce (Aphrodite, Club Oasis)

* ve Španělsku (hotel Vera Playa, Costa Natura, El Portus,  …..)

* na Mallorce - hotel NaturPlaya

* na Kanárských ostrovech - Gran Canaria - Magnolias Natura,  Lanzarote - Castillo de Papagayo, Fuerteventura - Gran Hotel Natura, Monte Marina)

* v Řecku - na Zakynthosu - hotel Panorama či na Krétě - hotel Vritomartis (ten však prakticky až od konce září, do té doby je plně obsazen)

 

Plavby jachtami SILVA a VJEKO 2014 A 2015

Letošní plavby na jachtách SILVA a VJEKO jsou již za námi, oba kapitáni se úspěšně vyrovnali s rozmary počasí a bezpečně vedli svá plavidla z přístavu do přístavu. Kuchaři vařili chorvatská jídla a pekli sladkosti k plné spokojenosti strávníků, posádka se pečlivě starala o své klienty, a tak “jachtaři” odjížděli domů s mnoha novými zážitky.

Prodej plaveb pro individuální klienty bude zahájen tradičně v říjnu, při přípravě plavebních tras pro rok 2015 zohledníme v maximální míře připomínky a přání Vás, našich vážených klientů.

Během srpna a první poloviny září je ideální čas pro ty z Vás, kteří uvažujete o pronájmu celé lodi pro svou skupinu - trasa a program (např. s poznáváním, kondičním cvičením, jógou, teambuildingem, atd.) je zcela dle Vašeho přání, nebo když sice Vaše skupina neobsadí celou kapacitu lodi, ale chtěli byste pro ni přizpůsobit některou z našich plavebních tras určenou pro individuální klientelu. Trasu a program plavby (ale i např. stravu) rádi přizpůsobíme Vašim požadavků. V letošním roce např. v jednom termínu byla jachta SILVA vyhrazena pro "dámskou jízdu" s kondičním cvičením. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Naturistická rekreace v období zima/jaro 2014/2015

Na našem webu již naleznete větší část nabídky naturistické rekreace na období listopad 2014 – duben 2015, vše s možností letecké dopravy z Prahy nebo letišť v Německu a Rakousku:

* Kanárské ostrovy – Lanzarote (Castillo de Papagayo), Fuerteventura (Gran Hotel Natura, Monte Marina), Gran Canaria (Magnolias Natura)

* Thajsko (NOVINKA) – Severní Thajsko (Oriental Village)

* Karibik – Saint Martin (Club Orient), Dominikánská republika (Caliente Caribe)

* USA – Florida (Caliente Tampa, Cypress Cove)

* Mexiko – Yucatan (Hidden Beach)

Další resorty budou přidány v nejbližších dnech.

cayo_2_192_01zamori_8zamori_9