Newsletter 9.2.2018

12.2.2018

*** Slevy platné v měsíci únoru 2018 *** Veletržní sleva na plavby jachtou Silva *** Možnost vyzvednutí našich katalogů na veletrhu Holiday World v Praze *** Naše kancelář v nových prostorách v Černošicích ***


Slevy platné v únoru
Koversada apartmány – sleva FirstMoment do 15.2.
Do poloviny měsíce února můžete využít slevy 10% pro pobyty v apartmánech  naturistického resortu Koversada na Istrii v Chorvatsku. Sleva je platná pouze z ceny ubytování.
Kažela - slevy FirstMoment do 15.2.
Do poloviny měsíce února můžete využít i slevy 15% pro pobyty v apartmánech  komplexu Kažela (platí pro pobyty na min. 7 nocí) či slevy 10% pro pobyty v mobilhomech komplexu Kažela (neplatí pro období 13.5.-27.5. a 23.6.-15.9.)  na Istrii v Chorvatsku. Sleva je platná pouze z ceny ubytování.
Vera Playa Club - slevy FirstMoment do 28.2.
Do konce února můžete využít slevy 15% z ceny ubytování a stravování v hotelu Vera Playa Club, ležícím u písečné pláže v jižním Španělsku na Costa de Almeria. Hotel nabízí široký rozsah stravování, od ubytování jen se snídaní až po plnou penzi včetně nápojů k jídlu.  
Almeria je dostupná přímými lety z Prahy vždy ve čtvrtek večer, sobotu odpoledne a v neděli večer., dle letového řádu.
Ada Bojana – sleva FirstMoment do 28.2.
Komplex Ada Bojana v Černé Hoře patří mezi nejoblíbenější pobytová místa z naší nabídky. Komplex je umístěn na ostrůvku, obklopen přírodou a ohraničen dlouhou písečnou pláží. Sleva 10% platí pro objednávky do 28.2. a lze ji kombinovat s dalšími slevami, jako jsou dny pobytu zdarma či dítě zdarma ve vybraných termínech.
Francie - slevy FirstMoment do 28.2.
Pro pobyt v naturistických komplexech CHM Montalivet na pobřeží Atlantiku a La Genese ve vnitrozemí - v Provence, můžete využít slevy 20% pro pobyty v období  do 4.8. a 18.8.-25.8.2018
Veletržní sleva na plavby jachtou Silva do 28.2.
Při příležitosti konání veletrhu cestovního ruchu World v Praze  vyhlašujeme “Veletržní slevu“ na vybrané plavby jachtou Silva ve výši 800 Kč/os platnou pro objednávky uskutečněné v období do 28.2.2018
Veletržní slevy na plavby jachtou Silva
V období 6.2.-28.2.2018 můžete využít “Veletržní slevu“ na  plavby jachtou Silva ve výši 800 Kč/os platnou pro nové objednávky uskutečněné nejpozději do 28.2.2018
Platí pro Plavby jachtou Silva v termínech:
free - 16.6.-23.6.
s plavkami - 23.6.-30.6.
naturistické -  30.6.-7.7.,     7.7.-14.7.,     14.7.-21.7.
s plavkami a kondičním cvičením - 21.7.-28.7. - NOVINKA
s plavkami a cvičením jógy - 4.8.-11.8.

Slevu zde kombinovat s ostatními v katalogu uvedenými slevami. Katalog plaveb je ke stažení zde
Plavby jsou stále oblíbenějším způsobem trávení dovolené. Ideálně kombinují poznávání a odpočinek.
Veletrh cestovního ruchu v Praze
Veletrh o cestování v Praze
Ve dnech 17.-18.2.2018 (dny určené pro veřejnost) se na výstavišti Praha-Holešovice koná tradiční veletrh týkající se cestovního ruchu Holiday World 2018. Přestože naše CK na velethu nevystavuje, máte možnost si naše tištěné materiály vyzvednout na stánku firmy Rain s expozicí Borovice.cz ve vstupní hale.
Na stánku firmy Rain získáte také množství zajímavých informací o dětských táborech. Pokud máte děti, které rádi jezdí na tábory, určitě se Vám vyplatí tento stánek navštívit.
Naše kancelář v Černošicích
Na sklonku minulého roku jsme v nových prostorách v Černošicích otevřeli naši kancelář. Chcete-li se o výběru dovolené  osobně poradit, jste vítání. Návštěvu si, prosím, předem dohodněte. Budeme se maximálně snažit  vyjít termínově  vstříc Vašim potřebám. Schůzku je tak možno si domluvit i na večer či víkend.

Spustili jsme i portál www.cknt.cz s nabídkou zájezdů a pobytů od desítek českých i německých CK. Pokud hledáte poznávací či pobytové zájezdy do celého světa, pro sebe či Vaše blízké, určitě si vyberete. 
A navíc, při zakoupení "nenaturistické" dovolené z nabídky našich partnerů, prezentované na portále www.cknt.cz a následně u nás zakoupené, obdržíte od nás slevu na Vaši další naturistickou dovolenou z nabídky CK NATUR TRAVEL zakoupenou v naší CK.