Noc naturistů v aquaparku Čestlice

13.9.2010

Připomínáme – v sobotu 18.9. se koná v aquaparku Čestlice tradiční Noc naturistů. Od 18:00 v Saunovém světě, od 20:00 již v celém areálu, ukončení ve 23:30 hod.. Pokud se něco nepřihodí, budeme tam – naleznete nás především v klidném a pohodovém Saunovém světě. Můžete nás kontaktovat a získat tak co nejpodrobnější informace o nabídce naturistické rekreace na Zakynthosu, v zimních měsících v Karibiku, na Kanárských ostrovech a ve Španělsku a o plavbách jachtami Silva a Vjeko v roce 2011.

ŘECKO – ZAKYNTHOS – HOTEL PANORAMA

Začátkem září t.r. jsme na pár dní navštívili FKK-hotel Panorama na řeckém ostrově Zakynthos. Na celou dobu pobytu jsme měli zapůjčené auto, najezdili více jak 400 km po tomto malém ostrově a mohli tak poznat nejen vlastní hotel a jeho okolí, ale prakticky vše co zde k vidění je. Podrobnosti naleznete zanedlouho na našem webu www.naturtravel.cz – Zážitky z cest, Fotogalerie, Videotéka, zde uvádíme to nejpodstatnější:

  • velice příjemný, rodinný hotel pro max. 70 osob v oblasti Vassilikos, solidní ubytování, kvalitní stravování, sladkovodní bazén, velice klidné prostředí a pohodová atmosféra
  • menší pláž „Porto Roma“ cca 1 km, krásná písečná pláž „Gerakas“ cca 1,5 km terénem a 2,5 km po silnici
  • možnost mnoha zajímavých výletů autem a lodí po ostrově a okolo něj
  • velmi časté a cenově přijatelné letecké spojení z Prahy

Letos můžete tuto lokalitu navštívit zhruba do 10. října, příští rok zase přibližně od poloviny května – limitující je zejména letecká doprava. V příštím roce předpokládá majitel hotelu zajištění dopravy z/na letiště, z hotelu na pláže a na různé výlety hotelovým mikrobusem.

KAM JEŠTĚ V ZÁVĚRU LÉTA NA FKK-DOVOLENOU

Řecko – hotel Panorama na ostrově Zakynthos, hotel Vritomartis na Krétě

Černá Hora – Ada Bojana

Itálie – Pizzo Greco v Kalábrii

Španělsko – hotel Vera Playa, Costa Natura, El Portus

Kanárské ostrovy – Cran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura

Rakousko – hotel Lührmann v Ramsau

NATURISTICKÁ REKREACE PODZIM-ZIMA-JARO 2010/11

Naši němečtí kolegové nám již zaslali své katalogy naturistické rekreace pro nadcházející období plískanic a sněhu. V nabídce je jako obvykle „studené“ Rakousko = hotel v Ramsau, „vlažné“ Španělsko = Andalusie a Kanárské ostrovy a „horký“ Karibik a okolí = St. Martin, Dominikánská republika, Jamaica, Mexiko a USA/Florida. V případě konkrétního zájmu kontaktujte naši CK, vyhledáme optimální variantu Vaší dovolené a zkalkulujeme Vám příslušnou nabídku.

NOVINKA – na Lanzarote byl otevřen nový „lifestyle“-resort Spice s All-inclusive službami. Resort se nachází v oblasti Puerto del Carmen, pár kilometrů od letiště. Jsou plánovány i výlety na FKK-pláže se zajištěným servisem.

JACHTY NA JADRANU – SILVA/VJEKO 2011 – PRODEJ BUDE VBRZKU ZAHÁJEN

Již máme téměř jasno o termínech, trasách i cenách plaveb jachtami Silva a Vjeko po Jadranu v roce 2011. Turnusy povedou po několika trasách - do Dubrovníka, k ostrovu Lastovo, okolo ostrovů Hvar a Brač a jako novinku uspořádáme během jedné plavby i autobusový výlet z Ploče do Bosny a Hercegoviny – do Mostaru, města s vyloženě orientálním nádechem. Pro naše i vaše přátele s plavkami jsme připravili „textiláckou“ plavbu a budeme rádi, když jim tuto novinku doporučíte. Jakmile bude vše plně zpracováno, zašleme vám podrobnou nabídku a bude tak mít možnost si pomalu vybírat trasu a termín a poté při včasné objednávce využít našich nejvyšších slev, které budou platit do 30.11.2010. Určité informace budeme schopni vám podat už na Noci naturistů v Čestlicích tuto sobotu.