Nuda-termály ve slovinských Bánovcích

19.3.2011

DOVOLENÁ BEZ PLAVEK VE VYHRAZENÉM BAZÉNOVÉM FKK-KOMPLEXU Na trase z Česka na Jadran na vás čekají slovinské termální lázně v obci Bánovci. Můžete si zde odpočinout, relaxovat, můžete zde ale prožít i samostatnou dovolenou v podstatě o libovolné délce pobytu.

Nuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských BánovcíchNuda-termály ve slovinských Bánovcích

BÁNOVCI - SLOVINSKO

Ve Slovinsku, v jeho severním výběžku mezi Rakouskem, Maďarskem a Chorvatskem, nedaleko města Ljutomer, u vesnice Veržej leží malá víska Bánovci a v ní termální komplex Zeleni Gaj.
Komplex Zeleni Gaj představuje uskupení hotelu a jeho vilových depandancí, chatové osady, termálního komplexu s vnitřními a venkovními bazény a zejména pak FKK-části s nuda-kempem a nuda-termálním bazénem.
V hotelu a jeho depandancích máte možnost se velmi pohodlně ubytovat a v hotelové restauraci se velmi dobře stravovat (polopenze nebo plná penze formou bufetových stolů). V budově hotelu je dále vnitřní termální bazén, saunový svět, lázeňská část s možností si připlatit za vanové koupele a různé typy masáží. Přímo na hotel je napojen systém termálních bazénů - sedacích bazénků s horkou vodou, velkého "plavacího" bazénu s tobogány, velkého parku a cukrárny.
Nedaleko tohoto komplexu je umístěn malý FKK-kemp a zejména pak oplocený bazénový nuda-komplex. Naleznete zde bazén s vlažnou termální vodou a řadou "bublátek" a "stříkátek", vířivku s horkou termální vodou a kanál s ledovou vodou. Okolo bazénu je dostatek místa na opalování, lehátka a slunečníky (zdarma), sociální zařízení, sprchy a v plné sezóně i malé občerstvení. 
V komplexu Zeleni Gaj můžete prožít svoji dovolenou s dobou trvání dle svého přání, požadavkem je prožití min. 2 nocí. Hotel poskytuje i řadu pobytových programů na 2 až 7 dnů.
A pokud cestujete autem na Jadran, máte možnost si zde cestou k/od moře odpočinout a prožít zde příjemné chvíle - Bánovci leží v podstatě na propojovací trase od dálnice Wien-Graz na dálnici Varaždin-Jadran. Já osobně již považuji zastávku v Bánovcích za samozřejmost, ráno vyjedu z Prahy, po obědě se již koupu v termáílech, 2x přenocuji, ještě jeden celý den tak mohu relaxovat, abych 3.den po snídani pokračoval přes Ljutomer a Varaždin na chorvatskou dálnici aměr Jadran. 
ing.Hájek