Prodej plaveb jachtami Silva a Vjeko 2011 již probíhá

5.11.2010

V příloze tohoto mailu Vám zasíláme ještě jednou kompletní nabídku našich plaveb jachtou Silva a Vjeko po Jadranu v červnu a červenci roku 2011 – již pět turnusů na Silvě je vedeno jako naturistické, dva turnusy jsou určeny pro naše přátele v plavkách a jeden naturistický turnus je připraven ještě na luxusní jachtě Vjeko. Pokud znáte ve svém okolí někoho, kdo měl někdy o naše plavby zájem, ale nahota mu/jí činila problémy, pak uvítáme, když je s touto naší novinkou, tj. plavbami s plavkami seznámíte (turnusy Silva 101 a 106). A samozřejmě rádi přivítáme i Vás a Vaše naturistické přátele na našich naturistických turnusech – doporučujeme zaměřit se zejména na turnusy Silva 103, 105 a 107, resp. Vjeko 108, v turnusech Silva 102 a 104 je již jen několik volných míst.

A zejména – při zaknihování dovolené do 30.11. platí nejvyšší slevy, objednávat proto doporučujeme již nyní, pro přiznání slevy postačí platba 20% zálohy do konce listopadu a doplatek zálohy do výše min. 50% ceny zájezdu do 15.1.2011.

 

NOVÝ, SRPNOVÝ TURNUS NA JACHTĚ SILVA

Vzhledem k velkému zájmu o plavbu jachtou Silva v příští letní sezóně (turnusy 102 a 104 – poslední volná místa) jsme kontaktovali kapitána Ivana a podařilo se nám získat další turnus na jachtě Silva. V termínu 30.07.- 06.08.2011 se tedy můžete plavit z Omiše do Dubrovníka a zpět, trasa této plavby je shodná s turnusem 104. Stejná je samozřejmě i cena a všechny poskytované slevy - i tento turnus je již v prodeji.

 

LODÍ PO HOLANDSKÝCH KANÁLECH MEZI TULIPÁNY

Koncem dubna 2011 se uskuteční plavba na lodi po kanálech, řekách a jezerech středního Holandska - se zastávkami např. v Goudě, Naardenu, Utrechtu, cestou po starých kanálech obklopených zámky a krásnými vilami severně od Utrechtu a zejména s návštěvou květinového festivalu v parku Keukenhof. Na závěr pobytu v Nizozemí prožijí účastníci zájezdu v Utrechtu a v podstatě celém Nizozemí tzv. Oranžový den – největší svátek v této zemi. Podrobný popis akce uvádíme v příloze. Pro zaknihování účasti na této akci postačí úhrada 20% zálohy současně s přihláškou, přičemž doplatek zálohy do výše min. 50% ceny zájezdu je splatný do 15.1.2011.

První loď pro 10 osob, stejně jako následný 4* hotel v Utrechtu, je již zajištěná a téměř obsazená (jen 2 poslední volná místa). Lodí ale může plout i více pohromadě, kapitánem může být téměř každý - objednávejte proto co nejdříve.

 

AUTOBUSOVÝ ZÁJEZD NA OSTROV ZAKYNTHOS

Po velmi dobrých zkušenostech s pobytem na řeckém ostrově Zakynthos připravujeme na září 2011 autobusový zájezd, s trajektem Benátky-Patras na Peloponnésu-Zakynthos, 10-ti denním pobytem v FKK-hotelu Panorama, min. třemi výlety po ostrově a krátkodobým pobytem v Benátkách, starořecké Olympii a Delfách po cestě tam nebo zpět. Podrobnější informace v příloze - zahájení prodeje předpokládáme koncem listopadu t.r. a vzhledem k omezeným kapacitám kajut na trajektu a pokojů v hotelu uvítáme Vaše včasné rezervace.

 

NATUR TRAVEL - NOVÁ INTERNETOVÁ PREZENTACE

V současnosti intenzivně pracujeme nejen na novém katalogu pro rok 2011 (ten by měl být expedován před Vánocemi), ale ve spolupráci s firmou Rain.cz (např. Wellness-Noviny) i na zcela nových stránkách naší cestovní kanceláře, samozřejmě na stejné adrese, tj. www.naturtravel.cz. Budeme se snažit, aby v momentě změny byl provoz našich stránek co nejméně omezen a abyste tudíž měli nepřetržitý přístup k novým informacím. A protože naše nové stránky budou tvořeny redakčním systémem, pak by informace měly být skutečně vždy aktuální a co nejobsažnější.

 

VÝZVA „ŠTAMGASTŮM“ A JIŽ ROZHODNUTÝM KLIENTŮM

Jak jsem již uvedl, tištěný katalog (a věříme, že i nový web) FKK 2011 bude k dispozici ve druhé polovině prosince t.r. Ale potřebná data a informace budeme mít v naší kanceláři samozřejmě dříve, předpokládáme, že kompletně nejpozději koncem listopadu, některé již máme k dispozici nyní. Řada z vás již má „svůj“ resort, kam pravidelně každoročně vyjíždí, má představu o termínu a místě své dovolené v roce 2011. Na druhé straně – v některých destinacích a termínech převyšuje poptávka nabídku (např. Solaris, Valalta, Corsica Natura, ...). Doporučujeme proto kontaktovat naši CK co nejdříve, my si vše zaznamenáme a jakmile bude možno rekreaci zaknihovat, podnikneme příslušné kroky u našich partnerů. A ceny – lze předpokládat že se mnoho měnit nebudou, mírné inflační navýšení v EUR vyrovná mírný pokles kurzu CZK/EUR. Připomínáme, že stále platí možnost hradit dovolenou i v EUR, v cenách dle katalogů našich německých partnerů a že v řadě lokalit budou opět vypsány časové slevy za brzké knihování dovolené, obvykle nejvíce jich bývá do poloviny a do konce měsíce ledna..

Podle posledních informací bude v sezóně 2011 pravděpodobně mimo provoz, resp. nebude v prodeji u CK areál Kažela v Medulinu (Istrie).

K dnešnímu dni máme k dispozici potřebné údaje a zahajujeme tudíž prodej pobytů v následujících FKK-resortech: SOLARIS, VALALTA, LA JENNY, CLUB OASIS, CAP D´AGDE, CAMP CLASSE u Ravenny

 

NATURISTICKÁ REKREACE PODZIM-ZIMA-JARO 2010/11

Od našich německých kolegů máme k dispozici katalogy naturistické rekreace pro nadcházející období plískanic a sněhu. V nabídce je jako obvykle „studené“ Rakousko = hotel v Ramsau, „vlažné“ Španělsko = Andalusie a Kanárské ostrovy a „horký“ Karibik a okolí = St. Martin, Dominikánská republika, Jamaica, Mexiko a USA/Florida. V případě konkrétního zájmu kontaktujte naši CK, vyhledáme optimální variantu Vaší dovolené a zkalkulujeme Vám příslušnou nabídku.

Do Rakouska můžete do velmi pěkného FKK-hotelu (bazén, sauna, solárium) cestovat autem, do resortů ve Španělsku letecky z Prahy, do Zámoří pak linkovými lety z Prahy nebo charterovými lety z Německa s tím, že na německá letiště můžete cestovat buď autem nebo leteckým přípojem z některého z letišť v Česku.

NOVINKY – na Lanzarote byl otevřen nový „lifestyle“-resort Spice s All-inclusive službami. Resort se nachází v oblasti Puerto del Carmen, pár kilometrů od letiště. Jsou plánovány i výlety na FKK-pláže se zajištěným servisem. Naopak – resort na karibském ostrově Bonaire je od 15.12. letošního roku v rekonstrukci.

Ceny pobytů Vám v případě zájmu sdělíme v naší CK - jsou stanoveny dle německých ceníků a úhrada je možná jak v CZK, tak v EUR.

 

AP ČESTLICE - POSLEDNÍ NOC NATURISTŮ V ROCE 2010

V sobotu 20. listopadu 2010 se koná poslední letošní Noc naturistů v Aquaparku Čestlice. Jako obvykle – od 18:00 v Saunovém světě, od 20:00 do 23:30 pak v celém areálu. Tentokrát zde proběhne i tradiční soutěž Miss Natura, jedním ze sponzorů této soutěže by měla být i naše CK. Budeme se snažit, abychom měli k tomuto datu pro vás připraveno co nejvíce informací o naturistické rekreaci v roce 2011. Připomínáme, že k tomuto datu zbývá už jen 10 dnů platnosti nejvyšších slev za brzké zaknihování dovolené na jachtách Silva a Vjeko.

Budeme samozřejmě osobně přítomni - většinu času v Saunovém světě, po dobu soutěže Miss Natura pak i ve Vodním světě. Těšíme se na shledání s Vámi. Pokud nás neznáte, pak naše foto naleznete na www.naturtravel.cz – „o nás“.