Výpis zájezdů Chorvatsko - info a FKK

Chorvatsko - info a FKK

Istrie

Istrie a její pobřeží jsou pravým rájem pro naturisty. Řada dobře vybavených FKK-středisek, čistá voda, skalnaté pobřeží vystřídané občas oblázkovými plážemi, to vše je připraveno poskytnout našim naturistům ty nejlepší podmínky především pro rodinnou dovolenou.

Ve všech naturistických střediscích máte možnost sportovního vyžití. Budou Vám nabízeny výlety jak po souši, tak loďkami a loděmi - především na ostrovy Brioni, do Limského fjordu, do Terstu, Benátek, Puly a dalších významných středisek na jadranském pobřeží. Postačí sledovat vývěsky v recepci a naslouchat agentům jednotlivých místních CK.
Istrie si lidé vážili již v pradávných dobách, což potvrzují i archeologické nálezy z paleolitické, bronzové a železné doby. Istrii obývali před 2 000 lety Ilirové. Římské císařství, Byzanc, stěhování Slovanů, Chorvaté, Germáni, Benátčané, Napoleon, Rakousko-Uhersko, Italské království, světové války - to vše zde zanechalo své stopy...

istrie_250

Jachtou Silva po Jadranu


Ideální dovolená - kdo plavbu jednou absolvoval, rád se na SILVU opět vrací - ta mu za to poskytne 8 dnů bezstarostnosti, pohody, klidu a relaxace. Jachta Silva je motorový dvojstěžník pro max. 28 osob, dlouhý 21 m a široký 8 m, posádka v čele s majitelem lodi Ivanem je čtyřčlenná...

silva_240

Luxusní jachta "Vjeko" na Jadranu

Náš dlouholetý chorvatský partner kapitán Ivan Vukovič dokončil v roce 2009 svoji novou jachtu VJEKO. Jedná se o kovový, ušlechtilým dřevem obložený dvojstěžník, o délce 30 metrů a šířce 7,3 metrů, zařazený do kategorie A deLuxe. Čtyřčlenná posádka zajišťuje kompletní servis pro cca 18-21 osob, loď je plně klimatizovaná, s velikou sluneční palubou, devíti prostornými kajutami, klimatizovaným salonem/jídelnou s barem a chorvatskou TV, velkým venkovním zastíněným posezením a dalšími maličkostmi zpříjemňujícími Vaši dovolenou.

vjeko2_250

Počasí v této lokalitě:

Výpis zájezdů Chorvatsko - info a FKK