442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru | Dalmácie - info

zpět na výpis zájezdů

Autobusem || ...nejlepší způsob přepravy... Autem Trajekt CZ Textil/FKK Nabízíme od kolegů

Do nabídky ubytování v Chorvatsku se vrací hotel Labranda Senses Resort (dříve hotel Vrboska) nedaleko Vrbosky na ostrově Hvar. V roce 2016 byl kompletně zrekonsruován na 4* resort. Hotel je umístěn nedaleko naturistického kempu a především v místě s vynikajícími podmínkami pro koupání a s velmi častým výskytem naturistů. Stačí popojít po břehu pár stovek metrů a jste v místech s malými plážičkami a velkými "placáky". Nedaleko je i ostrůvek Zečevo, který je "vyhrazen" zejména pro naturisty, přístupný je ale pouze lodičkou. Tento hotel lze doporučit i jako lokalitu vhodnou pro kombinaci týdenního pobytu v hotelu a týdenní plavby na jachtě Silva. V případě zájmu kontaktujte naši CK.

442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru

VRBOSKA

Sídlo Vrboska vzniklo v 15. století jako přístav vnitrozemské vesnice Vrbanja. Dvakrát byla vypálena a pobořena. Obnovená Vrboska je malebné místo, které leží v malé zátoce, přes kterou vede most, spojující dva břehy: severní Padvu a jižní Pjacu. Kromě typicky přímořských vesnických stavení je zde též několik gotických, renesančních a barokních budov. Za hotelem Adriatic má Vrboska krásnou pozvolnou oblázkovou pláž (texti), ale dále od hotelu již převládají naturisté.

 

HOTEL LABRANDA SENSES RESORT ****

Hotel Labranda Senses Resortje pavilónového typu a nachází se v hluboké zátoce přímo na pláži uprostřed borovicového lesa. Do centra starého města je to 15 min. pěší chůze po pobřežní promenádě.

Hotel nabízí 182 pokojů ve 3 samostatných pavilonech.

Hostům je k dispozici centrální restaurace, TV místnost, kongresový sál, kavárna, aperitiv bar s terasou (hudební večery v letních měsících), plážová restaurace á la carte, diskotéky, aerobik.

Pláže jsou z jemného štěrku smíchaného s pískem, betonové plochy na slunění, skalnaté, pozvolný vstup do moře – vhodné pro děti. V blízkosti hotelu se nachází FKK camp „Nudist“.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, plážový volejbal, potápěčské centrum, aerobik, ideální podmínky pro cyklistiku, vodní sporty. K dispozici je i wellness centrum.

 

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, Sat/TV, sprchou/WC, balkonem, velikost cca 19 m2. Maximální obsazenost pokoje 3 dospělí  nebo 2dospělí a dítě. Minibar za poplatek. Za příplatek pokoje směrem k moři či s výhledem na moře.

Stravování

All inclusive

Doprava

Vlastní

Služby

WiFi zdarma v lobby i na pokojích.
Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Cena

Pro cenovou nabídku kontaktujte naši CK.

Počasí v této lokalitě:

442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Labranda Senses Resort - Vrboska na Hvaru