089 - La Macarena - LIFE STYLE | Španělsko - info a FKK

zpět na výpis zájezdů

Autem Letecky EU FKK Lifestyle

V Andalusii naleznete menší Lifestyle resort La Macarena. Hacienda La Macarena je jako skrytý klenot v kopcích Vélez-Málaga, obklopený velkými mango plantážemi. Španělské slunce, nedaleké moře, kulinářské speciality, jedinečná lokalita, příroda, vůně sadů, svoboda - zde budou nadšeni všechny vaše smysly.

089 - La Macarena - LIFE STYLE

Chcete-li se hýčkat po celý den jakýchkoli obav v nádherném prostředí, které umožňuje opravdu dostatek  odpočinku, jen Hacienda La Macarena právě pro Vás. Ti, kteří chtějí uniknout z ruchu pobřeží Costa del Sol, se zde budou cítit jako doma. Tento mezinárodní Lifestyle resort pro dospělé je "tajné místo" pro všechny, kteří si chtějí užít všechna potěšení života.

Ubytování

La Macarena nabízí 14 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou zařízeny individuálně, ale vkusně a samozřejmě luxusně. Pohodlná postel, lednička, velká koupelna.
Motto resortu: Televize? Ne, resort nabízí tolik zábavy, že Vám nebude chybět televize ve Vašem pokoji.

Stravování

polopenze (snídaně + oběd) včetně nápojů během dne
večeře za příplatek

La Macarena je opravdovým rájem pro požitkáře. Samozřejmě, vynikající kuchyně je nedílnou součástí životního stylu. Začíná u snídaně formou bufetu (v provozu od 9.00 až do 13.00 hodin v případě, že noc byla dlouhá). Šéfkuchař nabízí čerstvě upečený chléb nebo toast s mnoha exkluzivními přílohami, jako je paštika, losos, saláty, různé náplně sendvů a samozřejmě čerstvá vejce.

Malý oběd, který se podává na terase kolem 15.00 hod je chválen všemi hosty. Každý den něco jiného a lehkého, ale jistě chutného.

Kulinářským vyvrcholením je večeře. Od 20.00 hodin jste očekáváni, nejlépe v sexy oblečení, s koktejly.

Od 21.00 hod se podává večeře skládající se z předkrmu a hlavní chodu. Šéfkuchař používá čerstvé bylinky a zeleninu z vlastní zahrady nebo zakoupené na  trhu.

V ceně ubytování je zahrnuto stravování v rozsahu - snídaně, oběd, veškeré nápoje, zmrzlina, ovoce, káva, čaj - denní a noční. Večeře je za příplatek.

Pokud máte nějaké dietní požadavky, informujte nás prosím předem.

Doprava

vlastní nebo fakultativně letecká z Prahy, příp. z letišť v SRN nebo Rakousku do Malagy
transfer z letiště buď taxi nebo zapůjčeným autem na celou dobu pobytu

Odpočinek, zábava

*  místnosti pro hry dospělých
*  bazén, whirpool, sauna
*  týdně grilování, různé večerní motivované zábavy

Výlety

*  resort je ideálním výchozím bodem pro řadu výletů po fascinujícím jižním Španělsku, s výlety vám poradí na recepci, je organizována i řada autobusových výletů
*  Nerja - balkon Evropy, s nádhernými výhledy na Středozemní moře
*  Mount Calamoro v Benalmadene, s lanovkou do výše 769 m n.m. opět s krásnými výhledy na Costa del Sol
*  Estepona s krásným starým městem, hodinovou věží, býčí arénou
*  světoznámé architektonické perly Andalusie - Malaga, Cordoba, Granada, Sevilla, Cadíz
*  anglická enkláva Gibraltar
*  možnost jednodenního výletu do Afriky, do španělského territoria Ceuty

Důležité

*  určeno výhradně pro smíšené páry starší 18ti let - vyznavače swingers
*  naturistická pláž u kempu Almanat vzdálena asi 12 km
*  letiště v Malaze vzdáleno asi 55 km

Ceny

Pro toto středisko platí individuální kalkulace, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Platba je možná v EUR či Kč, dle Vašeho přání. Cena rekreace v Kč se stanoví následujícím postupem = tabulková cena v EUR (dle ceníku německých partnerů) x kurz EUR/Kč deklarovaný CK N-T v den vystavení CS na těchto webových stránkách nebo sdělený CK N-T na dotaz. Další služby, především doprava a cestovní pojištění, budou účtovány v měně stanovené dodavatelem dané služby.

Pro toto středisko Vám nabízíme jednotlivé služby nebo jejich kombinaci.
Individuální kalkulace dle požadovaných služeb a termínů.
Pro zpracování cenové nabídky přesně dle Vašich požadavků nás kontaktujte : info@naturtravel.cz

Orientační cena ubytování s polopenzí je asi 95-100€/os./den a 25-30€ za večeři/os.

Počasí v této lokalitě:

089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE 089 - La Macarena - LIFE STYLE