Naturistický sportovně rekondiční ozdravný pobyt Tlupa

19.2.2019

Máš po krk nepřirozeného života? Ničí tě neuzemněný život ve městě, plný stresu, hluku, výfukových zplodin a elektro-smogu? Honíš se jak hadr na holi podle toho, kolik ukazují hodiny nebo co je napsáno v diáři? Bolí tě záda či ramena z neustálého nošení zavazadel? Svazuje tě společností vnucené oblečení? Valí se na tebe poukázky, maily, telefonáty, SMSky? Nestíháš jíst a když, tak něco rychlého nezdravého? Nestíháš si jen tak sednout a popovídat s ostatními? Když zapípá někde ptáček, kontroluješ hned mobil, zda ti nepřišla SMS? Chybí ti pohoda, příroda a přírodní život? Pak jsi na správné adrese.

Naturistický sportovně rekondiční ozdravný pobyt TlupaNaturistický sportovně rekondiční ozdravný pobyt TlupaNaturistický sportovně rekondiční ozdravný pobyt TlupaNaturistický sportovně rekondiční ozdravný pobyt Tlupa

Naturistický sportovně rekondiční ozdravný pobyt Tlupa
20. - 27. července 2019

Lokalita pobytu: soukromý les o rozloze 4 ha blízko zážitkového parku Zeměráj (okr. Písek). V okolí krásné louky a rybníky. Kolem nevede žádná silnice či turistická značka, v blízkosti nejsou žádné domy ani větší obce, tábořit budeme přibližně uprostřed lesa, takže i kdyby někdo šel hliněnou cestou okolo, neuvidí nás. Les není oplocen, což je ale možná dobře, dá nám to větší pocit svobody, přirozenosti. Místo pro parkování v areálu zážitkového parku Zeměráj, který je poblíž, anebo přímo v lese či u lesa.

Informace k pobytu.

Termín: 20. - 27. července 2019 (příjezd během soboty dopoledne, odjezd v sobotu po snídani)

Cena pobytu dospělí: 4500,- Kč, děti do 12 let: 4000,- Kč (8 dní / 7 nocí), 1 pár: 8.500,-Kč.
Záloha: 2000,- Kč / osoba na účet: 2108900536 / 2700, VS: 202772019 do 10. 7. 2019. Po datu 11. 7. (včetně) je záloha nevratná a při neúčasti na akci. Storno poplatek 1000,- Kč obdržíme-li Vaši omluvu do 15. 7. Pouze v případě náhlého vážného onemocnění, (zaslaný skan potvrzení od lékaře na níže uvedený mail) vracíme 1500,-Kč i po 16. 7., nejpozději do 20. 7. Doplatek na místě v den příjezdu. V případě zrušení akce ze strany organizátora, vrátíme celou zálohu (nižší počet účastníků než 10 a jiné vážné okolnosti).

Zahrnuto v ceně: plná penze (3 x denně jídlo) + pití (čistá H2O po celý den + káva, čaj, mléko, kakao ke snídani), program na celý pobyt, 3 x celodenní výlet s průvodcem, kurz bosé chůze, kurz firewalking a glasswalking (dobrovolné) a mnoho pohybových i nenáročných sportovních aktivit, zdravotník.

Nezahrnuto v ceně: doprava, vstupy na výletech, ostatní nápoje (mimo viz výše), nákupy pozorností, včetně aktivit v Zeměráji.

Vzít s sebou: vlastní stan, karimatku a další věci na spaní i "pod širákem" (není hlídáno), deku, vlastní léky, vlastnoručně vyrobené nebo zakoupené "pravěké" oblečení (z pytloviny, kostí...) i běžné oblečení, kdyby náhodou bylo dost chladno. A věci klasické denní potřeby (hygiena...). Příbor, běžně postačí lžíce (máme přeci ruce) a hrnek na teplé, případně i studené, nápoje (pokud možno nerozbitný).

Tlupácké místo v lese: Upřesníme přihlášeným účastníkům akce se zaplacenou zálohou.

Vaše tlupácké dotazy: zašlete na mail: tlupa-2018@seznam.cz, rádi Vám vše zodpovíme. Rok v mailu 2018 platí, je to rok založení Tlupy.

Informace a přihláška:

https://www.masaze-perla.cz/pobyt-tlupa/