Adventy

24.11.2011

S blížícím se časem Vánočních svátků Vám nabízíme adventní zájezdy z nabídky našich partnerů.

AdventyAdventyAdventyAdventyAdventyAdventyAdventy

Advent v Bavorsku

s možností koupání

Navštivte s námi nejkrásnější adventní města Bavorska:

Bamberk, Norimberk, Rothenburg, Amberk

Termín: 17.12.-18.12.2011

Původní cena: 2.990,- Kč/os.

Sleva: 300,- Kč/os.

Nová cena: 2.690,- Kč/os.

Navštivte s námi nejkrásnější adventní města Bavorska, ke kterým rozhodně patří: Bamberk - krásně zachovalé středověké městečko pod záštitou UNESCO, jehož hlavní předvánoční atrakcí je množství jesliček rozmístěných po starém městě; Norimberk - město s nejslavnějším adventním trhem v celém Německu; Rothenburg - německé město Vánoc s vánočním muzeem a specializovanými prodejnami vánočních ozdob a zároveň jedno z nejzachovalejších středověkých měst v Evropě s křivolakými uličkami a hrázděnými domy; Amberk - město se zachovalým historickým jádrem, jehož charakteristickým symbolem je klenutý most přes říčku Vils nazývaný „městské brýle“.

Rovněž v tomto zájezdu nabízíme alternativu pro milovníky wellness – návštěvu Kurfürstenbad v Amberku, kde najdete 7 bazénů s vířivkami, jejichž teplota začíná na 270C, a také oblíbený saunový svět.

Cena zahrnuje: 1x ubytování se snídaní v 3* Gasthofu, dopravu busem, průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: vstupy, večeři, cestovní pojištění

Odjezdová místa: ČB – Tábor – Praha - Plzeň

 

LAST MINUTE

Adventní klenoty Horního Rakouska: Linz, Steyr, Steinbach

Hlavní město Horního Rakouska Linz, město Vánoc Steyr s malebným Christkindlem, adventní kalendář na domech ve Steinbachu, parní úzkokolejka, klášter Kremsmünster nebo koupání v Bad Hall = nezapomenutelný advent !

Termín: 3.12.-4.12.2011

Původní cena: 2.790,- Kč/os.

Sleva: 300,- Kč/os.

Nová cena: 2.490,- Kč/os.

Na základě osobních zkušeností jsme pro Vás již podruhé připravili tento velice pěkný zájezd do Horního Rakouska, kde uvidíte to nejlepší, co může tato oblast v předvánočním čase nabídnout. Především si budete moci vychutnat jedinečnou atmosféru Steyru, města, kde v Rakousku bydlí podle tradice Ježíšek (Christkindl). Během dne můžete na náměstí potkat živého Ježíška, zažít adventní troubení a samozřejmě také navštívit zdejší vánoční trh a muzeum Vánoc s největší sbírkou historických vánočních ozdob na světě (i z Čech). V blízkosti Steyru leží poutní místo Christkindl s kostelíkem, vánočním poštovním úřadem a především unikátními pohyblivými jesličkami Karla Klaudy a největším betlémem na světě Ferdinanda Pöttmessera, který také navštívíte.

Cena zahrnuje: 1x ubytování se snídaní ve 3* gasthofu, dopravu busem, průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku, přejezd parní železnicí ze Steyru do Grünburgu

Cena nezahrnuje: vstupy, večeři, cestovní pojištění

 

Advent v Salzburku

a na Wolfgangsee

s možností koupání v Bad Ischlu

Vychutnejte si s námi jedinečnou předvánoční atmosféru Mozartova města Salzburku a jezera Wolfgangsee s obří lucernou plovoucí na jezeře.

Termín: 10.12.-11.12.2011

Původní cena: 2.990,- Kč/os.

Sleva: 150,- Kč/os.

Nová cena: 2.840,- Kč/os.

včetně polopenze a plavby lodí

Město Salzburk Vám snad ani nemusíme představovat, mnozí Vás jej již navštívili. Ovšem Salzburk v čase adventu Vám nabídne nové nezapomenutelné zážitky, stejně jako jezero Wolfgangsee ležící v Solné Komoře mezi majestátními štíty hor. Je krásné v každém ročním období a zvláště v předvánočním čase, kdy všechna zdejší městečka žijí adventními trhy a vánoční atmosférou. Každé městečko má svůj vánoční symbol, ale nejznámější je obří lucerna v St. Wolfgangu, která po celý čas adventu plave na jezeře Wolfgangsee. Atmosféru těchto míst nelze slovy popsat, pojeďte s námi a zažijte ji „na vlastní kůži“. Pro milovníky koupání jsme připravili jako alternativu návštěvu vyhlášených Císařských lázní v Bad Ischlu, kde na Vás čekají bazény se slanou vodou, vířivky, podvodní masáže, saunový svět a další atrakce. Lázně byly nedávno komplexně zrekonstruovány a nabízejí tak služby na vysoké úrovni. Jejich návštěva zajisté přispěje k Vaší relaxaci od předvánočního shonu.

Cena zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí ve 3* hotelu, dopravu lux. busem, průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku, večerní plavbu lodí ze St. Wolfgangu do Stroblu

Cena nezahrnuje: vstupy, jízdné na Schafberg, koupání v Bad Ischlu, cestovní pojištění

 

Zájezdy pořádá CK Quicktour s.r.o., zakoupit si je můžete také u CK NATUR TRAVEL s.r.o.