Natur Travel - news 11.3. 2013

11.3.2013

 

n-resort_1_400_02

Slevy FirstMinute u pobytů
objednání do 15.3.2013
15% = Kažela
, ubytování v “textilní části” s pobytem na min. 7 nocí a plné úhradě do 25.3.2013
10% = Natureva
, při pobytu na min. 14 nocí do 13.7. a od 31.8.2013

objednání do 31.3.2013

4% = Plavby na jachtách v Turecku
10% = Hotel Panorama, Zakynthos
10% = Vera Playa
10% nově = Solaris - byla prodloužena sleva na pobyty v bungalovech s polopenzí
… a až do konce dubna platí sleva v FKK středisku Ada Bojana v Černé Hoře

solaris_400

Novinky / Změny
Solaris
– v bungalovu Typ A1 je nově možná přistýlka pro dítě, tzn. že je možné ho obsadit 2-3 osobami a sleva kategorie B platí i pro ubytování 1 dítěte 2-13 let se 2 plně platícími osobami
- nově je možno uplatnit slevu FirstMoment ve výši 10% pro pobyty v bungalovech s polopenzí při objednávkách do 31.3.2013

istrie_250

Doporučujeme Vaší pozornosti
Istrie / Chorvatsko = z Česka je nejblíže k naturistickým lokalitám na Istrii, kde na jejím západním a jižním pobřeží se nachází několik FKK-resortů. Každý z nich má svá určitá specifika – Solaris je poměrně malý a klidný resort, velmi dobře udržovaný, většina “rušnějšího” života se odehrává v sousední Lanterně, nabízí ubytování v bungalovech, appartementech a rezervaci místa v kempu.

Ve stejné části Istrie, nedaleko Poreče je i 4* FKK-areál Ulika, nabízející ubytování v mobilhomech a obytných přívěsech. FKK-Koversada je největším a nejstarším naturistickým střediskem na Istrii, bungalovy jsou umístěné v části “U hraběnky”, všechny appartementy umístěné u Limského fjordu byly zrekonstruovány na 4*. Na jižním břehu Limského fjordu je umístěno nejluxusnější a nejlépe vybavené FKK-středisko Valalta s velkým bazénovým komplexem. Je nejvhodnější pro rodiny s menšími dětmi. Nabízí ubytování v bungalovech, appartementech, mobilhomech a rezervaci prostoru v kempu. Na jižním výběžku Istrie se nachází FKK-areál v rámci střediska Kažela. V naturistické části jsou k dispozici mobilhomy, v “textilní” části jak mobilhomy, tak i appartementy a chatky. Není problém přejít z “textilní” části do FKK-části, odděleny jsou pouze opticky. Istrie nenabízí pouze pobyt u moře, ale i možnost řady výletů – do Puly s jejími římskými památkami, na ostrovy Brioni, do Molunatu - městečka umělců, lodičkami do Limského fjordu, lodí do Benátek.
aq1_155 Naturisté v Aquapalace Praha v Čestlicích
V sobotu 16.3.2013 se v Aquparku Čestlice koná tradiční setkání naturistů. Od 20:00 hod. do 23:30 hod. je ve Vodním světě a Saunách připravena večerní naturistická párty. Vstupné do Vodního světa a Saun od 20:00 hod: pro dospělé 290 Kč, pro děti 150 Kč. Speciální vstupné od 18.00 hod za 390 Kč, v době od 18:00 hod. do 20:00 hod. možno být bez plavek v Saunovém světě. Předpokládáme, že se akce rovněž zúčastníme a budeme připraveni zodpovědět vaše dotazy, týkající se naturistické rekreace.
Tip na léto – zábavně a přitom ekologicky!
Blíží se léto, prázdniny, čas dovolených, a my pro vás máme tip na zajímavé zpestření volného času. Ať už se rozhodnete prožít vaši dovolenou u moře, toulat se po krajině nebo třeba jenom relaxovat na chatě, všude tam můžete využít elektrokolo. Svezení na tomto moderním a zároveň ekologickém dopravním prostředku je velkou zábavou a užijí si jej jak sportovně založení jedinci, tak i ti z vás, kteří mají zdravotní problém, hůř se pohybují nebo si pouze nejsou jisti svojí kondicí. Vybírat můžete mezi klasickými horskými koly, praktickými městskými koly s nízkým nástupem nebo třeba skládačkami, které díky jejich nenáročnosti na prostor odvezete v karavanu i na vaši dovolenou. A pokud jste plni sil, nově nabízíme i klasická jízdní kola značky KTM, horská, trekkingová, městská a dětská.
banner_cestovka_400