Proč to nezkusit ..

25.3.2013

Vážení  příznivci naší CK.

Rozhodli jsme se připojit k připravovanému technologickému projektu propojení poskytovatelů a uživatelů služeb prostřednictvím internetu, zpracovanému sesterskou firmou společnosti Adler a.s. (www.adler.info), předního výrobce reklamního textilu (dobře tyto výrobky znají účastníci plaveb po Jadranu, trička jsou velmi často právě od této prosperující české firmy).

Chtěli bychom vás do tohoto projektu přizvat a nabídnout vám aktivní dlouholetou spolupráci při rozvíjení sítě poskytování služeb na bázi nejmodernějších technologií.

Pokud máte zájem, tak se prosím zaregistrujte zde: http://www.joinsomethingnew.com/cs/NATUR a využijme společně časový předstih před samotným spuštěním projektu v květnu 2013.

Do té doby budete průběžně informováni o vývoji projektu.

Na uvedené webové stránce naleznete následující text (pokud se vám zobrazí např. v angličtině, pak nahoře, na první řádce, je možno přepnout na češtinu „CS“:

Join something new

Nyní máte příležitost být u zrodu nové technologické služby, která doslova pohne světem.

Díky mobilní technologii změní způsob, jakým se lidé dopravují z místa na místo a vygeneruje miliony transakcí, ze kterých můžete profitovat.

Jedná se o koncept "komunitního podnikání", kde my máme nápad a produkt a ti, kdo nám jej pomohou rozšířit po celém světě, z toho mohou profitovat.

Do teď jsme tento inovativní koncept drželi v tajnosti, protože nikdo zatím nevyužil sílu komunitního podnikání pro šíření mobilních aplikací!

Registrujte se a získejte více informací dříve než ostatní.

A po zaregistrování následující informaci:

Co se bude dít dále? Během března získáte emailem seznam trhů, kde náš produkt uvedeme nejdříve a budete si moci dále budovat svoji komunitu. V dubnu odhalíme název a funkci naší první mobilní aplikace a začátkem května budete mít tuto aplikaci k dispozici pro sdílení s ostatními. Tehdy začnete získavat svůj podíl na každé transakci, kterou kdokoliv z Vaší komunity prostřenictvím naší služby učiní.

Projekt jako takový bude spuštěn v květnu a do té doby bude z důvodů ochrany know-how uvolňováno jen minimum informací. Firma Adler iTech by měla v květnu představit první vlastní aplikaci zaměřenou na oblast dopravy.

Ještě před samotným startem projektu si firma buduje velkou komunitu lidí. Ti by mohli v budoucnu ze služeb Adleru profitovat. “Přišli jsme s novým distribučním modelem mobilních aplikací. Uživatelé nejsou placení za to, že předají odkaz či získají fanoušky, ale že ostatní lidé skutečně aplikaci užívají“.

Aktuálně tato komunita čítá přes 15 tisíc zaregistrovaných lidí, zhruba polovina z nich je z Česka. Ti jsou v podstatě budoucími marketéry nové služby. A na rozdíl od běžného šíření aplikací se tu skutečně odměňuje až za využití služby. Členství v této komunitě je zdarma, ale prozatím jen na pozvání. Samotné fungování komunity je založeno na principech affiliate a síťového marketingu, které dosud nebyly takto spojeny pro šíření mobilních aplikací.

Jistě jste napjatí, co z "toho vůbec vyleze" :-). My také. Ale jak již bylo napsáno – členství v komunitě je zdarma a „odejít“ lze kdykoliv. Tak proč to nezkusit.