Prodej plaveb po Jadranu na léto 2017 zahájen

21.10.2016

Program plaveb na tradiční jachtě SILVA a moderní jachtě VJEKO pro rok 2017 je již připraven a prodej byl zahájen.

plavby_2017_620

PLAVBY NA JACHTĚ SILVA A VJEKO V ROCE 2017

Program plaveb na tradiční jachtě SILVA a moderní jachtě VJEKO pro rok 2017 je již připraven a podrobné informace naleznete na našich www stránkách

Nabídkový katalog plaveb po Jadranu pro rok 2017 je ke stažení zde

Stejně jako v minulých letech můžete využít výrazných slev - za včasnou rezervaci (FirstMoment), pro skupinky již od 4 osob,  3. osobu v kajutě, při objednávce plavby na 2 týdny.
Prodej byl zahájen a 1.záloha je do konce tohoto roku opět jen 10%.

Pro rok 2017 jsme připravili 4 zajímavé trasy, které nabízejí to nejpřitažlivější z Chorvatska v oblasti mezi Zadarem a Dubrovníkem. Při plánování programu jsme opět vzali v potaz, v maximální možné míře, i vaše požadavky a preference. V létě 2017 to bude právě 25 let od naší první plavby s jachtou Silva, která se uskutečnila v srpnu 1992. Proto je jedna z tras nazvána Jubilejní trasa.

Můžete se tak těšit na  historická centra Dubrovníku, Zadaru, Trogiru, Šibeniku či Splitu, samozřejmě nechybí oblíbené cíle jako  Hvar, Korčula, Stari Grad, Jelsa a Pučišča. Navštívíme také řadu národních parků, jako jsou NP Krka, NP Kornati, NP Mljet. Koupat se budeme v malebných zátokách s křišťálově čistou vodou. Nedílnou součástí našich plaveb je pak výborné jídlo, připravené lodním kuchařem.

Kromě tradičních relaxačně-poznávacích plaveb si s námi můžete zacvičit i jógu na speciální  plavbě "s jógou". 

K místu nalodění, které je v Omiši, se můžete dopravit vlastním autem (parkování zajištěno) nebo Vám  zařídíme autobusovou či leteckou dopravu

Budeme rádi, když Vás naše nabídka zaujme a setkáme se na palubě některé z "našich" jachet. 

Na setkání se těší kapitáni Ante, Dino a Ivan Vukovičovi a Hájkovi z CK NATUR TRAVEL.