PLATBY V EUR

  • při platbě plaveb na jachtě Silva a Vjeko a autobusového zájezdu na Korsiku (akce NT) bude katalogová cena rekreace v CZK přepočtena na EUR výpočtovým kurzem CZK/EUR, tj. 24,50 Kč/EUR
  • při úhradě naturistické rekreace v FKK-resortech (akce EU) bude cena rekreace vypočtena dle cenových tabulek našich německých partnerů (v řadě případů je tato tabulka v EUR uvedena na tomto webu) a klientovi bude zaslána kalkulace ceny rekreace v EUR
  • úhradu v EUR je možno provést hotově v sídle CK N-T nebo vkladem či převodem na EUR-účty naší CK u KB Praha 5 (klienti z ČR a zahraničí s výjimkou Slovenska) a u slovenské pobočky FIO-banky (klienti ze Slovenska), přičemž veškeré případné bankovní poplatky s platbou v EUR spojené hradí klient.
  • u rekreací s „individuální objednávka/kalkulace“ je cena v CZK nebo v EUR propočtena dle Všeobecných obchodních a záručních podmínek CK Natur Travel a vychází z cen uvedených v cenových tabulkách našich německých partnerů 
  • nulové nebo zanedbatelné bankovní poplatky, profesionální kompletace všech služeb požadovaných klientem, tzn. ubytoání, stravování, autobusové, letecké a trajektové dopravy, výhodného parkování na letištích, transferů, zapůjčení auta na cílovém letišti nebo v místě pobytu, cestovního pojištění, atd.
  • veškerá komunikace v českém jazyce a na českém území, v rámci českých zákonů a předpisů, možno komunikovat osobně, telefonicky, faxem, mailem. Nemusíte se složitě proklikávat cizojazyčnými webovými stránkami, vyplňovat formuláře v cizím jazyce, hradit platby do zahraničí.
  • u akcí pořádaných českými partnerskými CK (alce CZ) nelze úhradu v EUR realizovat.

Naše bankovní účty

Komerční banka Praha 5, CZK-účet: 100407051/0100 (určeno zejména pro CZK-platby v rámci ČR)                               Komerční banka Praha 5, EUR-účet: 191482780277/0100, IBAN CZ4601000000191482780277,   (určeno zejména pro EUR-platby v rámci ČR a ze zahraničí - s výjimkou plateb našich slovenských klientů)

FIO-banka, EUR-účet (Slovensko): 2900094267/8330 (určeno pro EUR-platby na Slovensku)

Ceny v úrovni německých CK a FKK-středisek

Komunikace v českém jazyce a na českém území

Postavení klienta dle českých zákonů a soudů

Pojištění proti úpadku CK dle českých zákonů

CENOVÝ PROPOČET

Při pobytu delším než 7 dnů se vypočte cena pobytu takto: Celková cena pobytu = (týdenní cena: 7) x počet skutečně strávených nocí v FKK-centru v příslušném cenovém pásmu.

Při kalkulaci se samozřejmě berou v úvahu i případné slevy (např. 14=12, dětské slevy) a příplatky. Při posuzování věku dítěte je rozhodující věk, kterého dítě dosáhne v den 1. sjednané služby.

Povinné smluvní pojištění záruky v důsledku úpadku CK je u akcí „NT, DCR, EU“ zahrnuto v základní ceně zájezdu uvedené v ceníku.

Cestovní pojištění není zahrnuto v základní ceně rekreace. V ceně není rovněž zahrnuta, není-li uvedeno jinak, i cena dopravy (typ dopravy je v mnoha případech volitelný).

U všech akcí je v ceně zahrnuta DPH.

Naše ceny většinou nepodléhají případnému a u jiných CK obvyklému režimu LAST MINUTE, neboť jak naše CK, tak i naši němečtí partneři nejsme nuceni tento systém využívat. Nemá tudíž význam čekat s knihováním naturistické dovolené na poslední chvíli, ale právě naopak doporučujeme zaknihovat si dovolenou co nejdříve, volit si vhodné termíny (ŠETŘÍME). A hlavně, v posledních letech byly problémy s volnými kapacitami v některých obdobích nejen ve Francii, ale zejména na Istrii. O plavbě jachtou Silva nemluvě.

Budete-li porovnávat ceny v naturistických střediscích s cenami běžné „textilácké“ rekreace, obvykle zjistíte, že ceny v FKK-střediscích jsou o něco vyšší. Jednak ceny od zahraničních subjektů pro naše německé kolegy jsou přeci jenom nepatrně vyšší než ceny pro české tour-operátory (cenová hladina v Německu je trochu jinde než u nás), jednak se do cen zákonitě promítá zákonné pojištění německých cestovních kanceláří proti následkům bankrotu a platební neschopnosti, ale především se musí projevit skutečnost, že se budete rekreovat v naturistickém středisku. Při běžné rekreaci je Vám nabídnut hotel, soukromí, ap. s určitým vybavením a zázemím, většinou přístupným komukoliv. V případě FKK-střediska je Vám však zajištěn nejen pobyt, ale i kompletní zázemí v obvykle ohraničeném, oploceném a střeženém prostoru. Počínaje parkovištěm „za bránou“, přes vlastní obchody, restaurace, sportoviště, bazény, až po vlastní, veřejnosti v podstatě uzavřenou pláž.