442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru | Dalmácie - info

zpět na výpis zájezdů

Autobusem || ...nejlepší způsob přepravy... Autem Trajekt CZ Textil/FKK Nabízíme od kolegů

Do nabídky ubytování v Chorvatsku se vrací hotel Adriatic nedaleko Vrbosky na ostrově Hvar. Hotel je umístěn nedaleko naturistického kempu a především v místě s vynikajícími podmínkami pro koupání a s velmi častým výskytem naturistů. Stačí popojít po břehu pár stovek metrů a jste v místech s malými plážičkami a velkými "placáky". Nedaleko je i ostrůvek Zečevo, který je "vyhrazen" zejména pro naturisty, přístupný je ale pouze lodičkou. Tento hotel lze doporučit i jako lokalitu vhodnou pro kombinaci týdenního pobytu v hotelu a týdenní plavby na jachtě Silva. V případě zájmu kontaktujte naši CK, zařídíme vám jak pobyt, tak i případnou autobusovou a trajektovou (Split-Stari Grad) dopravu.

442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru

VRBOSKA

Sídlo Vrboska vzniklo v 15. století jako přístav vnitrozemské vesnice Vrbanja. Dvakrát byla vypálena a pobořena. Obnovená Vrboska je malebné místo, které leží v malé zátoce, přes kterou vede most, spojující dva břehy: severní Padvu a jižní Pjacu. Kromě typicky přímořských vesnických stavení je zde též několik gotických, renesančních a barokních budov. Za hotelem Adriatic má Vrboska krásnou pozvolnou oblázkovou pláž (texti), ale dále od hotelu již převládají naturisté.

 

HOTEL ADRIATIC**

Hotel Adriatic je pavilónového typu a nachází se v hluboké zátoce přímo na pláži uprostřed borovicového lesa. Do centra starého města je to 15 min. pěší chůze po pobřežní promenádě.

Hotel nabízí pokoje ve staré části a v nové části, my nabízíme starou část, kde jsou pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky a jednolůžkové, jednoduše vybavené, mají balkon nebo terasu na mořskou stranu.

Hostům je k dispozici centrální restaurace, TV místnost, kongresový sál, kavárna, aperitiv bar s terasou (hudební večery v letních měsících), plážová restaurace á la carte, amfiteátr v mediteranském stylu, kde se organizuje animace, diskotéky, aerobik. Hotel zajišťuje animaci pro děti – mini klub.

Pláže jsou z jemného štěrku smíchaného s pískem, betonové plochy na slunění, skalnaté, pozvolný vstup do moře – vhodné pro děti. V blízkosti hotelu se nachází FKK camp „Nudist“. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, plážový volejbal, potápěčské centrum, aerobik, ideální podmínky pro cyklistiku, vodní sporty. Ubytování za velmi příznivou cenu spojené s výbornou polohou nádherných pláží dává předpoklad pro příjemnou dovolenou.

 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo jednolůžkové pokoje, s vlastním WC/sprchou, balkonem nebo terasou

Stravování

polopenze nebo rozšířená plná penze - formou buffetu

Doprava

vlastní
autobusem (lze přikoupit)

Služby

WiFi za poplatek v oblasti recepce

Cena

 

Počasí v této lokalitě:

442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru 442 - Hotel Adriatic - Vrboska na Hvaru