112 - Jachtou po Kvarneru | Chorvatsko - info a FKK

zpět na výpis zájezdů

Autobusem || ...nejlepší způsob přepravy... Autem EU Lodní FKK

Z nabídky našich německých kolegů vám nabízíme plavbu jachtou po ostrovech chorvatského Kvarneru. Tato akce je v prodeji po celé Evropě, účastníci jsou různých národností, plavba není doprovázena průvodcem a není přítomen česky mluvící zástupce CK.

112 - Jachtou po Kvarneru

Jachta

Jachta MS Planka byla postavena v roce 1957, v roce 2005 byla kompletně rekonstruována. Je dlouhá 27,3 metru, má 9 dvoulůžkových a 2 třílůžkové kajuty s vlastním WC a sprchou a klimatizací. Sluneční paluba je velká cca 100 m2 a k dispozici je 10 lehátek, stolky a židle pro cca 14 osob. Salon - jídelna je klimatizovaná. Vzhledem k vybavení je loď zařazena do kategorie A.

Doprava

vlastní nebo autobusová do Rijeky z řady měst v ČR (2.090 Kč/os.), zajistí vám naše CK

Program

Jachta vyplouvá z přístavu Rijeka a pluje podél jednotlivých ostrovů v Kvarneru, tj. zejména Krku, Rabu, Pagu do Zadaru a zpět podél ostrovů Dugi otok, Lošinj a Cres do Rijeky. Trasa plavby je flexibilní, dle současné povětrnostní a provozní situace. Během cesty je mnoho příležitostí ke koupání v krásných jadranských zátokách.

Ubytování s stravování

Kabiny jsou vybaveny tak, aby účastníkům poskytovaly dostatek propdotru ke spánku a uskladnění zavazadel. Kromě postelí, tj. paland je k dispozioci i malá skříň nebo otevřené police. Povlečení zajišťuje posádka lodi, ručníky a osušky je zapotřebí si přivézt vlastní.
Klimatizace je v provozu pouze pokuď je v chodu motor lodi nebo dieselagregát, příp. pokud je jachta připojena v přístavu na vnější zdroj elektrické energie.

Snídaně jsou klasické kontinentální - káva nebo čaj, chléb, máslo, marmeláda, sýr nebo salám, příp. jogurt. Obědy a večeře se skládají z polévky nebo předkrmu, hlavního chodu (maso/ryba s přílohami), salátu, desertu nebo ovoce.

Důležité

* kapitán Jure hovoři chorvatsky, anglicky a německy, česky mluvící zástupce CK není přítomen
* bez plavek či oblečení je možno se pohybovat na palubě během plavby či pobytu v opuštěných zátokách, v salonu a přístavech je nutno být vždy oblečeni
* nutno si přivézt vlastní ručníky a osušky 
* "kapitánská" večeře, obvykle na rozloučenou
* minimální počet osob : 14

Termíny

Termíny:
A)  14.7.-21.7.2018
B)  11.8.-18.8.2018

Ceny

Pro tuto plavbu platí individuální kalkulace, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Platba je možná v EUR či Kč, dle Vašeho přání. Cena rekreace v Kč se stanoví následujícím postupem = tabulková cena v EUR (dle ceníku německých partnerů) x kurz EUR/Kč deklarovaný CK N-T v den vystavení CS na těchto webových stránkách nebo sdělený CK N-T na dotaz. Další služby, především doprava a cestovní pojištění, budou účtovány v měně stanovené dodavatelem dané služby.

Cena za osobu při ubytování v plně obsazené dvoulůžkové kajutě
vnější -  v úrovni paluby =   845 EUR      
vnitřní - v podpalubí      =    775 EUR
Příplatek za jednolůžkovou kajutu = +50%
Cena zahrnuje: ubytování v příslušné kajutě, 7x plná penze, pojištění CK pro případ úpadku.
Cena nezahrnuje: neuvedenou stravu a nápoje (kromě snídaně), dopravu do přístavu Rijeka a zpět, pobytovou a přístavní taxu (cca 21 EUR/os), spropitné (platba na místě), nápoje na palubě, příp. vstupné do národních parků a historických objektů, cestovní pojištění.

Stornovací podmínky

U této akce platí speciální stornovací podmínky a stornopoplatky - do 9 měsíců před vyplutím = 150 EUR/os., poté 100% ceny pobytu.
Doporučujeme proto se dobře pojistit, zejména na možnost storna pobytu.

Počasí v této lokalitě: