104 - Hidden Beach Resort / Mexiko | Mexico-Riviera Maya-Yucatan - info

zpět na výpis zájezdů

Letecky EU Exotika roku FKK

Nedaleko Cancunu je možno prožít exklusivní naturistickou „all-inclusive“ dovolenou v hotelu umístěném přímo na karibské písečné pláži. Je rovněž možno kombinovat týdenní pobyt v hotelu s týdenní okružní cestou Mexikem.

104 - Hidden Beach Resort / Mexiko

Hidden Beach Resort

Na nejvýchodnějším výběžku Mexika do Karibského moře, v zemi Mayů, na horkém a plochém polosotrově Yucatan se nachází naturistický resort Hidden Beach. Tento all-inclusive resort se během Vaší dovolené stane místem, kde splní Vaše přání. Očekává Vás zde kuchařská show, nepřeberné množství nápojů, široká nabídka sportů a jiné zábavy. Samotný Yucatán nabízí Mayské památky, přes světoznámou Chichén Itzá, v pralese ukryté Coba až po přímořský Tulum. Hidden Beach Resort je to pravé místo, pro ty kteří chtějí prožít svoji dovolenou v kombinaci odpočinku na pláži a poznání starověkých kultur.

Hidden Beach Resort je all-inclusive resort, přístupný pouze dospělým na Riviera Maya. Skládá se z pouhých 42 suite orientovaných na moře, které poskytují svým hostům dostatek pohodlí a soukromí. Všechny suity mají vlastní jacuzzi, výhled na oceán a "king-size bed". Přízemní suity pak mají i vlastní vstup přímo do bazénu.

Hidden Beach Resort leží přímo na pláži, ale i přesto disponuje vyhřívaným centrálním bazénem s vodním barem, vyhřívanou "línou" řekou spojující přízemní suity s centrálním bazénem, a dále pak velmi prostornou vířivkou. Na pláži pak naleznete nejen lehátka se slunečníky, ale i zastíněné "king-size bed"=Palapas. Další lehátka jsou i u bazénu. Pro trochu pohybu pak je Vám k dispozici klimatizované fitness centrum.

Ubytování

všechny Suity jsou vybaveny:
plazmovou TV se satelitem a DVD/CD přehrávačem
Váš I-Pod si můžete zapojit do I-Pod docking
kávovarem, fénem, trezorem, telefonem
denně doplňovaným minibarem
klimatizací
king-size postelí s variací polštářů
župenem a pantoflemi
jsou situovány na moře

Ocean Front Jacuzzi Junior Suite typ 1 pro 1-2 osoby v 1. patře
Ocean Front Jacuzzi Swim Up Suite typ 2 pro 1-2 osoby v přízemí s přímým vstupem do "líné" řeky
Ocean Front Dome Suite typ 3 pro 1-2 osoby ve 2. patře s nerušeným výhledem na oceán

Stravování

Cílem resortu je aby stravování bylo nezapomenutelným zážitkem s vynikajícím jídlem, kreativní prezentací, pozornými službami a to vše ve skvělém prostředí. jde o gurmetské pojetí kuchyně. Gourmet restaurace La Vista nabízí a la carte stravování jak ve vnitřní klimatizované restauraci, tak i na venkovní terase. Je zde servírována mezinárodní kuchyně připravovaná z místních čerstvých surovin. Restaurant také rád vyhoví hostům se speciální dietou.

Za příplatek je možno si objednat objednat soukromou romantickou večeři při svíčkách jen pro Vás, servírovanou Vaším soukromým číšníkem přímo na pláži. Jsou podávány i takové speciality jako je sýrové fondue či langusta.

A pokud by Vás neuspokojila nabídka jídel přímo v Hidden Beach Resortu, máte možnost zajít do některé ze 6 restaurací sousedního "textilního" resortu El Dorado.

Během dne si můžete kdekoliv v areálu vychutnat svůj drink, číšník Vám jej rád donese at již na na lehátko na pláži, k bazénu či si jej můžete vychutnat přímo v "líné" řece protékající areálem a vybavenou stolky a sedačkami. Vodní bar C’est La Vie je v centru celého areálu a je pro Vás otevřen od 10 hod. dopoledne do 6 hod. večer. V tuto hodinu se pak otevírá noční bar, La Vida Loca, který je pro Vás otevřen do 2 hod. v noci a naleznete zde taneční parket, kulečníkový stůl a vířivku.

A pokud by Vám tyto bary nestačili můžete navštívit i bary v sousedním "textilním" resortu El Dorado, který disponuje 6 bary a diskotékou a nočními show.
Bary i restaurace resortu El Doradu jsou pro Vás zahrnuty v programu all-inclusive Hidden Beach Resortu..

Doprava

letecká - odlety z Prahy či letišť v Německu či Rakousku, ve většině případů let do Cancúnu s přestupem

vlastní - nabízíme zajištění samotného ubytování  a navazujících služeb v destinaci

Servis

privátní transfer z letiště
sklenka šumivého vína na uvítanou
lahev šumivého vína a košík ovoce na pokoji na přivítanou (platí pouze pro Dome Suite Typ 3)
plážový servis
24-hodinový pokojový servis
Wi-Fi přístup k internetu
veřejné PC v lobby
concierge služby
za příplatek masáže
za poplatek praní prádla

Odpočinek, zábava, sport, děti

Yoga, beach volleyball, šipky, stolní tennis, obří šachy.
Denní animace, večerní zábava a koktejlové večírky a tématické párty.
Shows a živá hudba v sousedním El Dorado resortu.
Vyhřívaný bazén s barem, vířivka, lehátka, na pláži k dispozici "Palapas".

V sousedním textilním El Dorado resortu k dispozici další 2 bazény, fitness-centrum, sauna, vodní sporty. Za poplatek pak SPA.

Důležité

  • hotel je určen pouze pro hosty starší 18 let
  • denní výlety v cenách okolo 90 EUR/os.
  • 5-denní okružní cesta Mexikem za příplatek cca 564 EUR/os (ve 2-lůžkovém pokoji),s německy mluvícím průvodcem, cesta začíná vždy v pondělí
  • minimální doba pobytu 3 dny
  • vašim domácím mazlíčkům není povolen vstup
  • v moři se nacházejí kameny = stížený vstup do moře a omezené koupání v moři
  • jen některé pokoje mají balkon

Okružní cesty

5-denní

1.den (po) -  přenocování v Cancúnu
2.den (Út) - Cancún - Ek Balam - Rio Lagartas - Valladolid
3.den (St) - Valladolid - Chichén Itzá - Cenote Ik Kil - Kakao Museum - Uxmal
4.den (Čt) - Uxmal - Yaxcopoil -  Mérida
5.den (Pá) - Mérida - Izamal - Tulum - Cancún/ Riviera Maya

4x ubytování v hotelech střední kategorie se snídaní, 2x oběd

Cena

Pro toto středisko Vám nabízíme jednotlivé služby nebo jejich kombinaci. Níže uvedené ceny v EUR jsou pro český trh orientační, pro toto středisko platí individuální kalkulace, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Platba je možná v EUR či Kč, dle Vašeho přání.
Cena rekreace v Kč se stanoví následujícím postupem = tabulková cena v EUR (dle ceníku německých partnerů) x kurz EUR/Kč deklarovaný CK N-T v den vystavení CS na těchto webových stránkách nebo sdělený CK N-T na dotaz. Další služby, především doprava a cestovní pojištění, budou účtovány v měně stanovené dodavatelem dané služby.Výše uvedené ceny v EUR jsou pro český trh orientační, aktuální ceny v Kč budou sděleny na požádání dle aktuálního kurzu, vybraného termínu a požadovaných služeb, pokud si zákazník přeje platit v EUR, použijí pro se výpočet  níže uvedené ceny. Pro cenovou nabídku kontaktujte CK, e-mail : info@naturtravel.cz

Šetříme   14=9    10=7

sleva 14=9  a 10=7 - platí z ceny ubytování a stravování

slevy nelze kombinovat

Ceny v EUR
Ceny ubytování bez dopravy
Období 2017/18 01.11.-15.12.
2017
15.12.-01.02.
2017/2018
01.02.-30.04.
2018
01.05.-16.5.
2018
16.5.-1.7.
2018
1.7.-1.10.
2017
Cena za osobu a noc v EUR Z/S příjezd odjezd DENNĚ či dle let. řádu
Ocean Front Junior Suite
Typ 1
1/2 335 408
429
325
1/1 419 492 514 410
Ocean Front Swim Up Suite
Typ 2
1/2 410 483
504
400
1/1 494 567 589 485
Ocean Front Dome Suite
Typ 3
1/2 344 417
439
335
1/1 428 502 523 419
Cena zahnuje : ubytování se stravováním v rozsahu all inclusive

Minimální počet nocí : 3
Leteckou dopravu zajistíme na přání dle aktuálních cen.

Odlety z Německa či Rakouska

Zájezdy lze zařídit i s odlety z letišť v německu a Rakousku, pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat, info@naturtravel.cz

Počasí v této lokalitě:

104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko 104 - Hidden Beach Resort / Mexiko