109 - N-resort / Jamajka | Jamaica

zpět na výpis zájezdů

Letecky EU Exotika roku FKK

Nové naturistické středisko na severním pobřeží karibského ostrova Jamajka je umístěno na dlouhé písečné pláži v tropické zahradě plné palem. Nachází se nedaleko městečka Falmouth, cca 35 minut jízdy z letiště Montego Bay. Je určeno výhradně pro páry starší 18-ti let.

109 - N-resort / Jamajka

Momentálně není v nabídce z důvodu změny provozovatele resortu

N - Resort to je Nové Naturistické středisko na severním pobřeží karibského ostrova Jamajka je umístěno na dlouhé písečné pláži v tropické zahradě plné palem. Nachází se na severo-západním pobřeží, nedaleko městečka Falmouth, cca 35 minut jízdy z letiště Montego Bay. Je určeno výhradně pro páry starší 18-ti let.

Ubytování

K dispozici je 96 klimatizovaných suit s jednou či dvěmi ložnicemi ve 12 jednoposchoďových domcích postavených ze cedrového dřeva. Domky jsou umístěny v zahradě, některé z nich přímo u pláže. Jsou typicky zařízeny ve zdejším slohu. V ložnicích jsou velké King-postele s moskytierami, v obývacím prostoru chladnička, kávovar, SAT-TV, DVD-přehrávač, telefon, internetová přípojka, wi-fi, v koupelně kompletní vybavení a WC. Všechny suity maji velké balkóny s výhledem do zahrady nebo na moře. 

Gardenview/Poolview Juniorsuite - sitované do zahrady či k bazénu
Beachfront Juniorsuite - sitované na moře a blízko pláže

 

Stravování

All-inclusive, včetně nápojů, v hlavní restauraci je 18 hodin denně k dispozici bohatý buffet s tropickým ovocem, čerstvými rybími pokrmy a místními specialitami. Dále je k dispozici italská restaurace, kde je možno prožít večeři. Do restaurací je vstup výhradně v oděvu. Na pláži je oblíbený plážový grill, zde jsou servírovány grillované pokrmy z drůbeže i vepřového masa.

 

Doprava

letecká - odlety z Prahy či letišť v Německu či Rakousku, ve většině případů let na Jamajku s přestupem

vlastní - nabízíme zajištění samotného ubytování a navazujících služeb v destinaci

Servis

trezor k dispozici na recepci
Wi-Fi
PC s přístupem na internet na recepci

Obchody a gastronomie

hlavní restaurace
italská restaurace Sabbia
plážový Grill-bar
Pianobar
Swim-Up-Bar

Odpočinek, zábava, sport

tenis, beach volleyball, basketbal
fotbal, stolní tenis
kulečník, šipky, stolní hry
šnorchlování
potápění (za poplatek)
kajaky
půjčovna kol
fitness centrum, aerobic
hodiny tance
30 m tobogán
za poplatek:
masáže, SPA

 

Důležité

  • do restaurací a recepce vždy oblečeni
  • pouze pro hosty, páry starší 18 let
  • trezor je k dispozici v recepci

Ceny

Pro toto středisko platí individuální kalkulace, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Platba je možná v EUR či Kč, dle Vašeho přání. Cena rekreace v Kč se stanoví následujícím postupem = tabulková cena v EUR (dle ceníku německých partnerů) x kurz EUR/Kč deklarovaný CK N-T v den vystavení CS na těchto webových stránkách nebo sdělený CK N-T na dotaz. Další služby, především doprava a cestovní pojištění, budou účtovány v měně stanovené dodavatelem dané služby.

Pro cenovou nabíku kontaktujte CK, e-mail : info@naturtravel.cz

Počasí v této lokalitě:

109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka 109 - N-resort / Jamajka