Natur Travel - news 4.11. 2013

3.11.2013

*** Valalta 2014 *** Plavby SILVA a VJEKO 2014 ***

valalta_1_400valalta_2_400valalta_3_400

Letní pobyty 2014

Na našich www stránkách již nyní naleznete nabídku pobytů na léto 2014 v oblíbeném naturistickém středisku VALALTA na Istrii a v hotelu NATUR PLAYA na ostrově Mallorca. Nabídky pobytů v dalších letoviscích budou postupně doplňovány, sledujte naše www stránky.

Stejně jako v minulých sezonách se především u VALALTY očekává značný zájem naturistů o pobyty v tomto vyhlášeném středisku, doporučujeme tedy rezervovat si pobyty do VALALTY co nejdříve.

"Předrezervace" naturistických pobytů na léto 2014

Jak bohužel mnozí z Vás měli příležitost poznat, v řadě naturistických resortů (např. Corsica Natura) poptávka vysoce převyšuje nabídku a ubytovací kapacity jsou tak velmi rychle vyprodány. Z tohoto důvodu naši partneři, a tedy i my umožňujeme tzv. předrezervace pobytů.
Jak to v praxi funguje: Učiníte si předrezervaci konkrétního termínu a typu ubytování bez znalosti ceny, po zahájení prodeje od nás obdržíte smlouvu s kalkulaci ceny pro sezonu 2014 a ve stanovené lhůtě (zpravidla 7 dnů) svoji předrezervaci buď potvrdíte nebo bez jakýchkoliv sankcí zrušíte. Prosíme však, aby této možnosti předrezervací využívali jen opravdu vážení zájemci o pobyt. Na základě předchozích zkušeností lze předpokládat nárůst cen pobytů v rozmezí 0-3% oproti roku letošnímu.

Plavby na jachtě SILVA v roce 2014

Program plaveb na historické jachtě SILVA pro rok 2014 je již hotov a prodej byl zahájen. Informace naleznete na našich www stránkách

Nabídkový leták pro rok 2014 je ke stažení zde

Sezona 2014 je pro jachtu SILVA vyjímečná, bude tomu právě 100 let od jejího spuštění na vodu.
A 100 let je úctihodné číslo i pro dřevěnou loď.

Takže, chcete-li SILVĚ osobně "popřát", máte možnost. Pro rok 2014 jsme připravili 5 zajímavých tras, do programů jsme zařadili několik nových, či méně často navštěvovaných, míst. Při plánování programu jsme vzali v potaz v maximální možné míře i vaše požadavky a preference vyjádřené v elektronické anketě. Všem, kteří vyplnili dotazník, ještě jednou děkujeme.

Můžete se tak těšit na méně známý ostrov Lastovo, na historická centra Zadaru, Šibeniku či Splitu, samozřejmě nechybí oblíbené cíle jako Dubrovník, Trogir, Hvar, Korčula, Vis a Modrá jeskyně. Navštívíme také řadu národních parků, jako jsou NP Krka, NP Kornati a NP Mljet. Specialitou je autobusový výlet do Mostaru.

Během červnové plavby do Dubrovníku je více času a prostoru věnováno poznávání navštívených míst se zkušeným průvodcem, blíží se tak více charakterem k poznávacímu zájezdu, ale samozřejmě nezapomínáme na koupání a relaxaci i během této plavby. (tato červnová poznávací plavba není určena pro naturisty)

Stejně jako v minulých letech můžete využít výrazných slev, za včasnou rezervaci, pro skupiny již od 4 osob, pro 3. osobu v kajutě, kombinace 2-týdnů. Záloha je opět jen 10%.

100. leté výročí SILVY bude samozřejmě uvedeno i na oblíbených tričkách, ale připravujeme i další typy suvenýrů.

Plavby na jachtě VJEKO v roce 2014

I plavby na VJEKU jsou připraveny a jejich prodej začal v minulých dnech, nabídku plaveb na této elegantní a maximálně pohodlné jachtě naleznete zde

vro_silva_676