Natur Travel - news 8.4. 2013

8.4.2013

n-resort_1_400_02

Ada Bojana v Černé Hoře
sleva FirstMinute ve výši 10% platí pro objednávky do 30.4.2013

Výše uvedenou slevu je možno kombinovat s dalšími slevami typy 21=15, 14=10,7=5 či jednolůžkový pokoj bez příplatku (tyty slevy platí  jen v některých termínech)
V Ada Bojana nabízíme také výrazné slevy pro děti, 1 dítě do 13 let ubytované se dvěmi plně platícími osobami je zdarma (do 10.7. a od 7.8.) či se slevou 80% (10.7.-7.8.)
Pobyty již od 3 276 Kč/os týden s polopenzí.
Na našich stránkách si můžete přečíst zápisky z loňského autobusového zájezdu do překrásné Černé Hora s ubytováním právě v Ada Bojana

chorvatsko_1

Istrie a FKK
Poloostrov Istrii je nejbližším místem, kde můžete prožít naturistickou dovolenou u moře. Z Brna do Rovinje je to necelých 700 Km a 7 hodin jízdy, z Prahy pak 850 Km a 9 hodin jízdy. Na Istrii vám pak nabízíme pobyty se širokou nabídkou ubytování, od pobytů v bungalovech s polopenzí, přes appartmány či mobilhoumy s vybavenou kuchyňkou až po ubytování ve vlastním stanu či v caravanu v plně vybavených kempech.
V naší nabídce jsou střediska Valalta u Rovinje, Koversada u Vrsaru, Solaris, Ulika a Istra u Poreče a Kažela u Puly.

facebook


Přidejte se k nám na Facebooku

Aktuální informace, fotografie, akční slevy naleznete na našem Facebooku
na adrese http://www.facebook.com/CKNaturTravel

francie_1

Doporučujeme vaší pozornosti
Ve Francii je naturistické hnutí velmi silně a tomu i odpovídá široká nabídka naturistických zařízení. Můžete si volit mezi pobyty u Atlantiku ( La Jenny, Euronat či Arnaoutchot), především pro vyznavače aktivní dovolené, areály nabízejí široké sportovní vyžití, pobyty u Středozemního moře vhodné pro rodiny s dětmi (La Grande Cosse, Oasis či Aphrodite Village) nebo pro milovníky nočního života (Cap d´Agde a Natureva), pobyty na ostrově Korsika vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i vyznavače výletů po ostrově (Club Corsicana, Corsica Natura, Bagheera či La Chiappa). V horách oblasti Provance pak jako základna pro turistiku nabízíme Origan Village a Castillon de Provance.

Na ostrov Korsika pořádáme v září 2013 autobusový zájezd s výlety po ostrově v ceně a pobytem u dlouhé písečné pláže.

korsika_7