Natur Travel - News 8.10.2015 - Plavby po Jadranu 2016

8.10.2015

*** Plavby po Jadranu 2016 - prodej zahájen *** Naturistická rekreace podzim-zima-jaro ***

nesraz_se_778_01 dscf5073_400 dscf4770_400 dscf4658_400

Plavby na jachtě Silva - rok 2016 - prodej zahájen

Program plaveb na jachtě Silva pro rok 2016 je již hotov a prodej byl zahájen. Informace naleznete na našich www stránkách

Nabídkový katalog plaveb po Jadranu pro rok 2016 je ke stažení zde

Pro rok 2016 jsme připravili 4 zajímavé trasy, které nabízejí to nejzajímavější z Chorvatska v oblasti mezi Zadarem a Dubrovníkem. Při plánování programu jsme vzali v potaz v maximální možné míře i vaše požadavky a preference.

Můžete se tak těšit na na historická centra Zadaru, Šibeniku či Splitu, samozřejmě nechybí oblíbené cíle jako Dubrovník, Trogir, Hvar, Korčula, Vis a Modrá jeskyně. Navštívíme také řadu národních parků, jako jsou NP Krka, NP Kornati, NP Mljet či PP Lastovo.

Stejně jako v minulých letech můžete využít výrazných slev, za včasnou rezervaci, pro skupiny již od 4 osob, pro 3. osobu v kajutě, kombinace 2-týdnů. 1. záloha pro objednávky do 31.12.2015 roku je opět jen 10%.

Plavby na jachtě Vjeko - rok 2016 - prodej zahájen

I plavby na jachtě Vjeko jsou připraveny a jejich prodej začal v minulých dnech, nabídku plaveb na této elegantní a maximálně pohodlné jachtě naleznete zde

Nabídkový katalog plaveb po Jadranu pro rok 2016 je ke stažení zde

V roce 2016 Vjeko vypluje na na 2 zajímavé trasy okolo  středodalmatských ostrovů. Nejprve na nejoblíbenější  trasu našich klientů, trasu Střední, během které navštíví Split, Vis, Biševo, Hvar, Brač, a poté na trasu Speciální, při které z Visu zamíří k ostrovu Lastovo a dále přes Korčulu na ostrovy Hvar a Brač.

I na Vjeku můžete využít  slev, za včasnou rezervaci, pro skupiny již od 4 osob, pro 3. osobu v kajutě, kombinace 2-týdnů. 1. záloha pro objednávky do 31.12.2015 je opět jen 10%.

Doprava k místu nalodění

Pokud byste nechtěli cestovat vlastním autem, rádi Vám zajistíme autobusovou dopravu z mnoha míst v ČR do Omiše a zpět. Odjezd autobusu je v pátek, návrat pak v neděli.

I v roce 2016 můžete využít přímého leteckého spojení Praha-Split, letenky jsou již v prodeji. 

Na Silvu či Vjeko můžete nastoupit v podvečer ve Splitu, Trogiru či v letovisku Baška Voda, nebo si pobyt o několik dnů prodloužit. Lety budou operovány denně.

Při cestě vlastním autem pak můžete využít parkování v kempu Lisičina v Omiši.

Naturistická rekreace v období zima/jaro 2015/2016

Na našem webu již naleznete nabídky naturistické rekreace na období listopad 2015 – duben 2016, vše s možností letecké dopravy z Prahy nebo letišť v Německu a Rakousku. Kanárské ostrovy jsou dosažitelné přímými lety s dobou letu cca 5 hodin, destinace na americkém kontinentě či v Asii pak linkovými lety, z Prahy s přestupem, z Mnichova či Frankfurtu pak zpravidla přímým letem, doba letu cca 10-11 hodin.

* Kanárské ostrovy – Lanzarote (Castillo de Papagayo), Fuerteventura (Gran Hotel Natura, Monte Marina), Gran Canaria (Magnolias Natura)
Kanárské ostrovy jsou oblíbenou celoroční destinací naturistů z celé Evropy, snadno dostupné množstvím přímých letů jak z Prahy, tak i z letišť v Rakousku či Německu. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje mezi 20-25°C, teplota moře se pohybuje okolo 20°C. Dovolená na Kanárských ostrovech  je tak vhodná pro ty z Vás, kteří v zimě rádi zamíří za teplem a při tom nevyžadují tropické teploty. Kanárské ostrovy jsou velmi rozmanité, na své si přijdou "plážoví povaleči", ale i vyznavači vodních sportů či milovníci přírody nebo historie.

* Mexiko – Yucatan (Hidden Beach)
Mexický Yucatan nabízí kromě bílých písečných pláží a teplého moře bohatou indiánskou kulturu či koloniální minulost. Z plážového resortu jste tak jen za několik desítek minut u úchvatných mayských staveb, jako jsou Chichén Itzá či Tulum. Milovníci gastronomie jistě ocení exotickou kuchyni, na své si přijdou i milovníci míchaných nápojů. Teplota vzduchu se pohybuje mezi 21-35°C, teplota moře se pohybuje okolo 26°C. Vzhledem k době letu doporučujeme pobyty na minimálně 10 nocí.

* Karibik – Saint Martin (Club Orient)
Na karibských ostrovech je naturistům k dispozici resort především na ostrově Saint Martin (Sint Maarten). Návštěvníci zde opět najdou bílé písečné pláže a velmi příjemné teploty, vzduch 27-30°C a voda 26-29°C.  Ostrov St. Martin je pod francouzsko-holandskou správou a je vyhledávaným místem i milovníků letadel. Právě zde se nachází světoznámá Maho Beach, přes kterou přelétavají přistávající letadla v minimální výšce. Vzhledem k délce letu doporučujeme pobyty na minimálně 10 nocí.

* USA – Florida (Cypress Cove)
Naturistické resorty na Floridě neleží u moře, ke koupání tak slouží bazénové komplexy či jezera. Jsou však ideální základnou pro golfisty či adrenalinové nadšence. Golfisté na Floridě naleznou desítky golfových hřišt, milovníci adrenalinu několik tematických zábavních parků v Orlandu či Tampě. Teplota vzduchu je velmi příjemná, pohybuje se mezi 20-27°C. Vzhledem k době letu doporučujeme pobyty na minimálně 10 nocí.

* Thajsko – Severní Thajsko (Oriental Village)
Novinkou v naší nabídce je naturistický resort v severním Thajsku. Stejně jako resorty na Floridě, ani on neleží u moře, ale ve vnitrozemí v oblasti města Chiang Mai. Je tak ideální destinací pro cestovatele, kteří hledají místo klidu a pohodlí. Oriental Village je ráj pro naturisty, mohou jej využívat od rána do noci, po celý rok! To vše díky vhodným klimatickým podmínkám v této části Thajska. Teplota vzduchu se zde pohybuje v průměru mezi 28 až 36 stupňů Celsia během dne a v noci, to je příjemných 16-24 stupňů Celsia.

Life-style resorty

V naší nabídce naleznete i tzv. Life-style, které jsou přístupné naturistům, ale především pak párům s volnějším přístupem k sexu. Jsou přístupné samozřejmě pouze dospělým, zpravidla jen párům. Resorty tohoto typu naleznete na Kanárských ostrovech, v Mexiku a v Karibiku.
*Kanárské ostrovy - Gran Canaria (La Mirage), Lanzarote (Spice Resort)
*Mexiko - Yucatan (Desire Resort & Spa, Desire Pearl Resort & Spa)
*Karibik - Jamajka (Hedonism II)

hidden-beach-resort-mex_hid0_overview_9-12-eps_detail2gross_400_club_orient_1_400_17254_img_0088-kopie_400